Nauja
Nauja

Atsiprašyk

ISBN kodas: 9786094901171, EAN kodas: 9786094901171

Say You're Sorry

Karen Rose

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094901171, EAN kodas: 9786094901171, SKU: 000000000002189784, Puslapių skaičius: 624, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-06-13, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22x15x4,2, Knygyne: 19.49, Vertėjas: Jūratė Pavlovičienė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
15,59 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kai serijinis žudikas sutinka sau lygią priešininkę


Laisvėje siautėja serijinis žudikas, kuris grobiantis pažeidžiamas moteris. Vienintelis atpažinimo ženklas, kurį jis palieka, — aukų juosmens srityje išpjaustytos raidės. Kartais viena, kartais — dvi. Iš šių raidžių galima sudėti vardą. 

Užpuolęs Deizę Doson žudikas tikisi, kad rado naują auką. Nors ir smulkaus sudėjimo, mergina puikiai kovoja ir greitai išsilaisvina. Prieš pabėgdama iš nusikaltimo vietos Deizė spėja nuo užpuoliko kaklo nutraukti grandinėlę su medalionu, ir šis papuošalas tampa svarbiausiu įkalčiu. 

Medalionas nėra nereikšminga smulkmena. Jis susijęs su užsitęsusiu tyrimu, kurį specialusis agentas Gideonas Reinoldsas atlieka jau septyniolika metų. Padedamas Deizės, jis galų gale gauna progą atsidurti kaip niekada arti tiesos.


Tik ar tyrėjai spės išnaudoti atsiradusią galimybę, nes žudikas sutelkia dėmesį į naują tikslą — sunaikinti Gideoną ir Deizę.


Atsiliepimai


Lisos Gardner ir Noros Roberts gerbėjams patiks ši istorija ir jie nekantriai lauks kitų jos dalių. 

* Publishers Weekly


Kraują stingdantis ir nepaprastai sudėtingas trileris, nuo pirmo iki paskutinio puslapio verčiantis skaitytoją įtempti protą ir neleidžiantis užgesinti šviesos ant naktinio stalelio. Puiki „Sakramento“ trilogijos pradžia.

* Library Journal


Karen Rose „Atsiprašyk“ — tai trileris, kurio veiksmas rutuliojasi žaibišku greičiu. Jame daugybė veikėjų ir persipynusių paslapčių... Apibūdinimas „greitai skaitoma knyga“ šiam romanui būtų per silpnas.

* USA Today


Karen Rose visada pavyksta parašyti fantastiškai gerą trilerį, kuriame veiksmas vystosi intensyviai, o veikėjai nuolat tarsi vaikšto peilio ašmenimis. Ji sukuria įtikinamus charakterius, įdomius neigiamus personažus ir nuostabią porelę, kurios likimas jums rūpi.

* The Reading Cafe


Puikus įtemptas siužetas su romantikos atspalviu.

* FreshFiction.com

Apie autorę


KAREN ROSE yra apdovanojimų pelniusi autorė. Ji parašė dvidešimt romanų, tarp kurių yra bestseleriais tapusios Baltimorės ir Sinsinačio serijos. Jos kūriniai išversti į dvidešimt tris kalbas ir ne kartą atsidūrė New York Times, Sunday Times (JK) ir Vokietijos der Spiegel bestselerių sąrašuose.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Prieš gerus 12 metų skaičiau Alma littera išleistas Mirk dėl manęs ir Suskaičiuok iki dešimties. Tuokart labai nudžiugau,kad bus kažkas įdomaus, deja, daugiau knygų nepasirodė. Na ir Jotema nustebino, maloniai, ir netikėtai ,kadangi pradėjo nuo kone pačios naujausios knygos.Rašytoja turi bendrumų ir su S.Brown ir su N.Roberts stiliumi: daug veikėjų yra policininkai, ugniagesiai, FTB darbuotojai ir .t.t, taip pat turi labai ir labai tvirtus šeimos ryčius, patikimų draugų ratą, rasite ir lovos scenų, tiesa, Brown vulgarumo Rose nenaudoja. Be abejo, detektyvo linija yra, visgi tai nėra meilės romanas, bet Rose žudikai visose jos knygose turės esmnį bruožą- jie serijiniai,žudantys senai, žiaurūs. Štai tame ir yra Rose unikalumas, gauname meilės, šeimos, detektyvą ir kažkiek įtampos.Ir ta fomulė puikiai veikia, norisi skaityti dar. Na, o apie veikėjus nesiplėsiu, tiesiog skaitykite patys ir pamatysite ar patiks. Na ir atskiras ačiū Jotemai už užpildytą spragą bei sveikinimai pasirinkus leisti K.Rose, kuri tikrai labai. populiari
  2. 80%
    Patiko.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...