ŽEMA KAINA

Audio knyga Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų! 3 CD

ISBN kodas: 9786099561905, EAN kodas: 9786099561905

Brian Tracy

ISBN kodas: 9786099561905, EAN kodas: 9786099561905, SKU: 000000000005160230, Viršelio tipas: Dėžutė, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2010-01-01, Formatas: 12,5x14x0,6, Leidykla: Tobulėjimo projektai, UAB

Ypatinga kaina
35,49 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Legendinis verslininkas, verslo konsultantas, motyvacinių seminarų vedėjas Brian Tracy savo pavyzdžiu įrodė, kad savidisciplina yra vienintelis ir geriausias sėkmės garantas, be kurio negali veikti nei viena sėkmės formulė. Būtent įprotis veikti disciplinuotai ir yra priežastis, kodėl kai kurie žmonės yra sėkmingesni už kitus.

Brian Tracy teigia, jog savidisciplina iš esmės pakeitė jo gyvenimą. Palaipsniui reikalaudamas vis daugiau ir daugiau iš savęs, jis įgijo aukštąjį išsislavinimą, pradėjo ir išvystė lengvųjų automobilių pramonės verslą, neturėdamas jokių žinių apie šią pramonės šaką. „Visa, ką aš turėjau – tai tik disciplina ir ryžtas išmokti ir pritaikyti įgytas žinias srityje, kurios ėmiausi.“

Garso knyga „Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų!“  skirta ambicingiems, ryžtingiems žmonėms, norintiems pasiekti visko, kas įmanoma. Tiems, kurie trokšta daryti daugiau, turėti daugiau ir tapti kažkuo daugiau, nei buvo prieš tai, tiems, kurių netenkina esama situacija:

    Tiems, kurie turi ambicingų planų ir trokšta juos įgyvendinti
    Tiems, kuruos vargina seniai suplanuoti ir neatlikti darbai, finansinės skolos ir įsipareigojimai,
    Tiems, kurie ketina atsikratyti blogų įpročių, priklausomybių
    Tiems, kurių netenkina jų išvaizda, svoris
    Tiems, kurie neištęsi pažadų SAU ir kitiems
    Tiems, kurie yra nepatenkinti esamomis pajamomis
    Tiems, kurie nori tapti tvirtomis, savimi pasitikinčiomis asmenybėmis
    Tiems, kurie nori prasmingo ir laimingo gyvenimo

„Turbūt pats svarbiausias dalykas iš visų, kalbant apie sėkmę, yra tai, jog norėdami pasiekti daug turite tapti kitokiais. Svarbiausia ne kokius materialius dalykus įgysite ar pasieksite, svarbiausia tai, kokiu žmogumi turite tapti, norėdami pasiekti daug daugiau nei kiti. Ir ši knyga padės, tarsi instrukcija, suprasti, kaip tapti nepaprastu žmogumi, gebančiu pasiekti itin daug.

Tam, kad išsiugdytumėte savidisciplinos įprotį, pirmiausia turite priimti tvirtą sprendimą dėl to, kaip turite elgtis tam tikroje situacijoje. Tuomet turėtumėte atsisakyti bet kokių išimčių, kol savidisciplinos laikymasis taps įpročiu. Kiekvieną kartą suklupę, o taip atsitiks, iš naujo pradėsite laikytis savidisciplinos, kol taps lengviau elgtis disciplinuotai nei nedisciplinuotai“.
Išklausę šią garso knygą, Jūs:

    pradėsite veikti disciplinuotai ir tai padės jums atlikti užduotis greičiau, daugiau ir kokybiškiau.
    išsiugdysite įprotį kontroliuoti savo elgesį bei turėti didesnės asmeninės įtakos bendraujant.
    pradėsite save vertinti ir įgysite didesnį pasitikėjimą savimi. Kuo labiau pasitikėsite savimi, tuo mažesnė bus jūsų baimė suklysti ir atmesti naujas idėjas.
    išsiugdę šį įprotį, įgysite stiprybės įveikti visas kliūtis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.
    įvaldžius savidisciplinos įprotį, visos kitos sėkmės formulės pradės veikti natūraliai!
    užsitarnausite ilgalaikę sėkmę tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle.

Kai įvaldysite savidisciplinos galią, tapsite nesustabdomas, kaip gamtos jėga. Niekada neieškosite pasiteisinimų, jog nedarote pažangos. Jau per ateinančius keletą mėnesių ir metų pasieksite daugiau, nei daugelis žmonių per visą gyvenimą.

Daugiau jokių pasiteisinimų!

Įrašo trukmė 2 val. 33 min.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...