20%
20%

Audrų sesuo. Alės istorija

The Storm Sister. Ally’s Story

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 29)

EAN kodas: 9786094662027, ISBN kodas: 9786094662027, SKU: 000000000002169814, Puslapių skaičius: 640, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2016-12-01, Formatas: 22,1x14,7x5,3, Knygyne: 16.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Kristina Miliūnienė

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jeigu mūsų pavardė yra anagrama, kurią tėtis sukūrė apsėstas tų žvaigždžių ir mitų apie jas, tad kas mes buvome? O dar svarbiau – kas buvo jis?
 
Lucinda Riley (Liusinda Raili) – britų rašytoja, kurios romanai „Orchidėjų namai“, „Levandų sodas“ greitai užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis.
 
Ciklas „Septynios seserys“ – nuostabūs pasakojimai apie įvaikintas seseris, išskirtinio, mįslingo likimo moteris, siekiančias sužinoti savo tikrąsias istorijas.
 
„Audrų sesuo. Alės istorija“ pasakoja apie Alę, antrąją iš seserų, pavadintų Plejadžių žvaigždžių vardais. Jos pasaulis – jūra ir buriavimas. Pakviesta dalyvauti prestižinėje regatoje, ji drauge suranda ir meilę. Atrodo, laimei nėra ribų. Tačiau viskas staiga nutrūksta, mirus Alės tėvui. Viską metusi, ji lekia į pasakiškus vaikystės namus prie Ženevos ežero, – bet laidotuvės jau įvyko, o kiekviena iš seserų gauna po nuorodą su paslaptingomis koordinatėmis. Alė leidžiasi į savosios istorijos paieškas, vedančias į Norvegiją…
 
Norvegijoje Alė pamažu atveria langą į savo praeitį. Kaip ji susijusi su jauna dainininke iš kaimo, Ana Landvik, vėliau gyvenusia Osle ir prieš šimtą metų dainavusia pirmajame žymiosios Griego operos „Peras Giuntas“ pastatyme? Vis daugiau sužinodama apie Aną, Alė ima klausti savęs: kas iš tikrųjų buvo jų tėvas? Ir kur yra septintoji jų sesuo?
 
Šiaurės grožis, muzikos kerai ir užburianti šimto metų senumo Anos istorija, kuri taip stipriai susijusi su dabartimi, – visa tai tampa naujuoju Alės gyvenimu. O kai ji sutinka smuikininką Tomą, kuris kažkodėl nuo pirmo žvilgsnio regisi jai artimas, ima aiškėti, kad jos jaunystės meilė – muzika – visai nebuvo atsitiktinumas…
Alę likimas nuveda į Norvegiją. O kas laukia kitų seserų? Istorijos tęsiasi. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 29)
TOP komentarai
 1. 100%
  Antroji seserų knyga. Sužavėjo kaip ir pirmoji. Persipina istorija ir dabartis. Supažindinama su Norvegija. Nekantrauju paimti trečiaja knyga.
 2. 100%
  Kadangi Alės istorija prasidėjo taip linksmai, o vėliau nutiko dar viena tragedija, ši knyga mane labai sukrėtė. Kuo daugiau skaičiau tuo labiau darėsi gaila pagrindinės veikėjos. Tačiau praeities istorija manęs taip nesužadėjo.
 3. 100%
  Tai šeimos istorija, siekianti net kelis amžius. Ši antra knyga apie septynias seseris pasakoja apie Alę, jos nelaimingą meilę ir likimą, kuris susiklosto gana laimingai. Labai žavi Norvegijos aprašymai bei istorija apie Edvardą Grygą. Taip ir norisi paklausyti ,,Pjierą Giuntą". Knyga apie jūrą ir buriavimą. Visai atsitiktinai pažiūrėjau filmą ,,Kol dar neatėjo audra" , kur labai panaši istorija: jūrą pasiglemžia mylimąjį ir kaip susitaikyti su tuo....Alei pasiseka...Knyga skaitosi lengvai, stilius lengvas, kartais norisi, kad būtų stipriau...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...