Augalai /DK/

ISBN kodas: 9955089644, EAN kodas: 9789955089643

DK PLANT

Nėra Autoriaus

EAN kodas: 9789955089643, ISBN kodas: 9955089644, SKU: 000000000001101500, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 26x30,5, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
41,62 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Įprastuose sodininkams skirtuose vadovuose aprašoma, kaip reikia auginti vienokius ar kitokius augalus, bet nepaaiškinama, kodėl jiems reikia būtent tokios priežiūros. Knyga Augalai parašyta visai kitokiu principu: išsamiai nurodyta augalų kilmė, kurią žinodami galėsite jiems sukurti palankiausias sąlygas.
Sodininkai vis labiau domisi augalų kilme ir pažįsta daugybę įvairiuose planetos kampeliuose savaime paplitusių augalų. Deja, kai kas prognozuoja, kad iki XX a. pabaigos išnyks maždaug du trečdaliai visų augalų rūšių.
Įvairių pasaulio šalių specialistai, vadovaujami Janet Marinelli, parengė lygių sau neturinčią knygą, kuri jums turėtų padėti lengviau apsispręsti, ką auginti namuose ar sode ir prisidėti prie nykstančių augalų apsaugos. Žinodami kiekvienos rūšies augalų poreikius natūraliose buveinėse jūs suprasite, kodėl vienus augalus būtina laistyti dažnai, o kitus tam tikrą laiką būtina laikyti sausai.
Gausiai iliustruotos Augalų knygos rengimą labai skatino Karališkasis botanikos sodas, Kju. Iš tikrųjų ji tapo išsamia pasaulio retų ir nykstančių augalų enciklopedija, kurioje aprašomi įvairių grupių augalai – spygliuočiai ir vijokliniai, gegužraibiniai ir vabzdžiaėdžiai.
Knygoje taip pat rasite patarimų, kaip elgtis su pavojingais invaziniais augalais, naudingų adresų sąrašą, pasiūlymų, ką ir kur galima pirkti. Tai pavyzdinė knyga šiuolaikiškam, atsakomybę už gamtos išsaugojimą jaučiančiam sodininkui. Ji – himnas visiems planetos augalams.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...