20%
20%

Augalinė mityba. Kaip maitintis žaliai Lietuvoje

Kotryna Cikanauskienė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002159387, EAN kodas: 9786094036996, ISBN kodas: 9786094036996, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 160, Leidimo metai: 2014-01-01, Formatas: 21,4x14,6x1,3, Knygyne: 6.79, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 5,44 € Knygyne 6,79 €

Sutaupote 1,35 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Blaivus protas – itin vertinama savybė. Tačiau kalbėdami apie mitybą kažin ar klausiame savęs, ar protingai renkamės maistą. Dažnai svarbesni tampa kiti kriterijai – skonis, produkto išvaizda, mūsų pačių įpročiai ar kaina.


Protingas valgymas – tai mitybos sistema, pritaikyta valgytojo fiziologiniams poreikiams, psichologinėms savybėms ir ekonominėms galimybėms. Tai tikrai sveikatinanti mityba be kenksmingų produktų ir jų derinių. Minėdama psichologines savybes pirmiausia turiu galvoje pripratimą prie tam tikrų žalingų produktų ir sąmoningą tokios priklausomybės atsikratymą. Nepaisant esamos finansinės padėties žmogus turi galėti įpirkti tokį maistą. Taigi protingas valgymas – mus sveikatinantis ir praktiškai kasdien taikomas mitybos būdas.


Šia knyga noriu supažindinti skaitytojus su esminiais tokios mitybos principais ir paskatinti sąmoningai apsvarstyti bent kai kuriuos, regis, savaime suprantamus dalykus. Mano ir daugybės kitų žmonių patirtis rodo, kad neretai tai tiesiog mūsų kultūros įskiepyti įpročiai, kurie labiau trukdo ir apsunkina nei padeda siekti savų tikslų. Kas įprasta, nebūtinai naudinga, todėl visada verta gebėti atverti protą naujoms, neįprastoms mintims ir praktikoms.


Skaitydami knygą sužinosite:


Kokia yra ir ląsteliniu požiūriu sveikiausia ir racionaliausia mitybos sistema.
Kaip gali pakenkti gyvūninės kilmės produktai.
Ar tikrai valgome jogurtus su gerosiomis bakterijomis.
Kaip gali pakenkti gyvulių organizme esantys hormonai.
Maitinkitės protingai, jei ne dėl didelių užmojų, tai dėl to savo sveikatos ir piniginės. Pastaroji papilnės, o pasitaisius sveikatai nebereikės pirkti daugumos vaistų, papildų ir vitaminų, įvairių tepalų, kremų, be to, tikėtina, kad rečiau lankysitės pas gydytojus – taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko malonesniems užsiėmimams.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Geriausia knyga pasaulyje
 2. 80%
  Greitai ir įdomiai susiskaitė. Ne vien apie veganišką mitybą, bet ir apskritai apie sveikesnės gyvensenos principus. Tik labai erzino nuolatinis siūlymas pagrindine raciono dalimi laikyti vaisius, kuriuose iš esmės yra daugybė cukraus, o tai jau savaime nesveika.
 3. 60%
  Glaustai pateikta naudinga informacija neturintiems laiko skaityti storų knygų, tokių kaip China Study, tačiau nepatiko pats rašymo stilius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...