20%
20%

Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai

ISBN kodas: 9789955268499, EAN kodas: 9789955268499

Jeffrey Moussaieff Masson

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9789955268499, EAN kodas: 9789955268499, SKU: 000000000002186993, Puslapių skaičius: 192, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2021-05-27, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22x15x1,4, Knygyne: 12.99, Vertėjas: Rugilė Aukštuolytė, Leidykla: Briedis, K. Mickevičiaus leidykla

Ypatinga kaina
10,39 €
Knygyne
12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nuoširdus New York Times bestselerio „Šunys niekada nemeluoja apie meilę“ („Dogs never lie about love“) autoriaus žvilgsnis į žmogaus sielvartą netekus augintinio.

Daugiau nei 84 milijonai amerikiečių ‒ beveik trys ketvirtadaliai JAV gyventojų ‒ turi augintinį, bet mūsų visuomenė dar tik mokosi oriai paminėti šiuos santykius tinkamais ritualais gyvūnėlio netekus. Visai neseniai suteikėme pakankamos svarbos pradėti diskusiją apie tai, kaip gedėti šeimos nariais tapusių gyvūnėlių.
„Augintinių netektis“ patenkina didžiulį, savitą prasmingų knygų apie augintinių netektį poreikį. Jeffrey Moussaieffas Massonas pateikia asmenišką ir nuoširdų požiūrį šia sudėtinga tema, leisdamas skaitytojams atkreipti dėmesį į jų pačių atsaką, siūlydamas, kaip išgyventi sielvartą, ir pateikdamas būdų, kaip tinkamiausiai mūsų geriausius draugus derėtų pagerbti.

Knyga kupina jaudinančių, susimąstyti verčiančių ir skaudžių istorijų apie šunis, kates, arklius, paukščius, vombatus ir kitus gyvūnus, jos puikiai iliustruoja, koks stiprus abipusis ryšys žmones susieja su jų augintiniais.
 
Iš anglų kalbos vertė Rugilė Aukštuolytė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 80%
  Nusprendžiau perskaityti šią knygą, nes esu netekęs daug augintinių ir iki šiol negaliu susitaikyti su savo netektimis. Vienas šuo ir trys katės... Laimei tikiu reinkarnacija ir žinau, jog Marta su Stella dabar yra mano Basteta ir Frėja- jos atpažino savo žaislus, ėda tą patį maistą, išvaizda beveik identiška ir jau nuo pirmos nakties ėmė miegoti su manimi. Netekęs Martos ir Stellos liejau kruvinas ašaras ir meldžiau Dievus man sugrąžinti jas- mano maldos buvo išklausytos kai sužinojau, jog draugės katė laukiasi ir galėsiu pasiimti tiek kačiukų kiek norėsiu. Taip mano gyvenime atsirado Basteta ir Frėja- mano buvusių kačių reinkarnacijos.

  Skaičiau šios knygos atsiliepimus ir mačiau, jog dauguma žmonių įvertino ją blogai, nes a la autorius paneigė Vaivorykštės Tiltą. Taip tikrai nebuvo. Rašytojas tik paminėjo, jog netiki pomirtiniu gyvenimu ir tiek. Ir už tai blogai vertinti knygą? Nesąmonė kažkokia... Vieni tiki kažkokiu pomirtiniu gyvenimu, kiti kaip autorius netiki, o dar kiti tiki reinkarnacija kaip aš. Tai kiekvieno tikėjimas.

  Knyga skaitosi šiek tiek sunkiai, bet turbūt dėl to, kad retai skaitau negrožinę literatūrą ir man ji nepatinka. Bet šita knyga tiko, nes gvildena mano širdžiai artimą temą. Čia daug kalbama apie šunis, tačiau autorius nepamiršta ir kačių. Pasak autoriaus katės nori mirti vienos. Nežinau... galbūt. Mano trys katės buvo užmigdytos. Nė vienos mirties nemačiau. Pirmasis buvo Markizas. Rytą, dienos kai turėjo būti užmigdytas, mačiau, kad jis buvo labai liūdnas... prieš išeidamas į darbą atsisveikinau, bet mačiau, jog jis supranta kas jo laukia. Būtent tai autorius nagrinėja pirmuose skyriuose: ar gyvūnai supranta savo mirtį. Manau, jog supranta. Sunkiausia skaityti buvo žmonių istorijas, nes teko lieti ašaras prisiminus savo gyvūnus... Bendrai paėmus visa knyga labai jautri ir liūdna tad sunku skaityti nesusigadinus nuotaikos. Autorius knygoje taip pat kalba apie veganizmą ir šunų valgymą Azijoje (šitai buvo tikrai žiauru skaityti). Tad knyga tikrai slogi ir liūdna, verčianti mąstyti apie gyvūnus ir save.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...