20%
20%
Nauja
Nauja

Auksinės šaknys

Homegoing

Yaa Gyasi

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 7)
Nominuota!

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002178587, EAN kodas: 9786094791352, ISBN kodas: 9786094791352, Leidimo metai: 2018-11-08, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 352, Formatas: 21x14,5x3, Knygyne: 15.99, Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 12,79 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

XVIII a. dviejuose Ganos kaimeliuose gimsta netikros seserys – Efija ir Esė, kurių likimas susiklosto nepaprastai skirtingai. Efiją ištekina už anglo ir jai atsiveria patogus, viskuo aprūpintas gyvenimas Keip Kosto pilyje. O jos seserį Esę įkalina tos pačios pilies požemiuose. Vėliau ją kartu su tūkstančiais kitų parduoda klestinčiai Aukso pakrantės vergų rinkai ir išplukdo į Ameriką. Dviejų seserų likimų gijos išraizgo skirtingus žemynus ir palieka gilų įspaudą ateinančių kartų gyvenime. 
Nuo medvilnės plantacijų Misisipėje, misionierių mokyklų Ganoje iki JAV Pilietinio karo, nuo anglių šachtų Alabamoje iki džiazo klubų XX a. Harleme, iki pat šių dienų – autorė aprėpia trejetą žemynų ir septynetą kartų, sukuria itin intymų pasakojimą apie negailestingai laiko ardomus žmonių likimus, nenumaldomą sielvartą, visa ką persmelkiantį grožį ir kelių žemynų istoriją, kuri tarsi atgyja romane. 

„Paliečia tarsi stebuklas.“
New Statesman

„Kupinas atjautos... Yaa Gyasi nuskriaustosioms ir nuskriaustiesiems suteikė kaip reta herojišką balsą.“ 
NPR

„Kai žmonės kalba apie dalykus, kurių gali išmokyti literatūra, jie kalba apie tokias knygas kaip ši.“
Marie Claire 

„Perskaičius knygą jautriai suvoki ir negailestingą vergovės realybę, ir didžiulę emocinę žalą, kuria pažymėtos ištisos kartos, ištisi šimtmečiai.“
New York Times

Yaa Gyasi (g. 1989) – Ganos–JAV rašytoja. Stanfordo universitete studijavo anglų kalbą, vėliau – kūrybinį rašymą. „Auksinės šaknys“ –  debiutinis romanas, išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir susižėręs gausybę literatūros apdovanojimų, pavyzdžiui, „American Book Awards“, „National Book Critics Award“, „PEN / Hemingway Award“ ir daugelį kitų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. Inga
  100%
  Labai patiko.
 2. Svajotoja
  100%
  Puiki knygą! Daug istorijų vienoje istorijoje, ir kiekvienoje gali rasti gyvenimiškų perliukų! Knygą kurią galima rekomenuodti drąsiai!
 3. Ieva
  100%
  Nuostabi knyga, lengvai skait4si. Patiko tai, kad labai atkreipiamas dėmesys į vidinius išgyvenimus ir artimus santykius, palikimo vertę.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()