20%
20%

Auksinis gyvenimo bilietas

Life's Golden Ticket

Brendon Burchard

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 8)

SKU: 000000000002145019, EAN kodas: 9786094371295, ISBN kodas: 9786094371295, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 264, Leidimo metai: 2012-01-01, Formatas: 21,5x14,5x2, Knygyne: 10.19, Leidykla: Eugrimas UAB , Vertėjas: Vaiva Lešinskaitė

Ypatinga kaina 8,15 € Knygyne 10,19 €

Sutaupote 2,04 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius...
Ši detektyvo prieskoniais pagardinta, tačiau šviesi ir įkvepianti istorija  skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti iš  naujo. Labai tikėtina, kad tokią galimybę – auksinį gyvenimo bilietą – jūs jau  turite. Jei norite juo pasinaudoti, pasiruoškite išmokti keletą pamokų, kurios  labai paprastos, bet pernelyg dažnai pamirštamos.
Taigi, sveiki atvykę į keistą atrakcionų parką, kuriame gali nutikti bet kas.  Čia gali išsipildyti ir didžiausi troškimai, ir slapčiausios baimės. Čia jūsų  laukia atsakymai, kurių seniai ieškojote, ir dalykai, kuriuos ilgai stengėtės  pamiršti. Pro parko vartus galite įžengti tik pažadėję ne bėgti nuo tiesos, bet  žvelgti jai į akis. Iš čia galite būti išmesti už menkiausius prasižengimus arba galite būti apdovanoti labiau, nei įsivaizdavote. Kuo baigsis ši kelionė –  priklauso tik nuo jūsų pačių.
Jaunasis knygos autorius Brendonas Beršardas (Brendon Burchard) geriau nei bet  kas kitas žino, ką reiškia suteikta antra galimybė. Po rimtos automobilio  avarijos jis pasižadėjo gyventi taip, kad nebetektų gailėtis dėl veltui  iššvaistyto laiko. Ir kol kas jam tai puikiai pavyksta: Brendonas veda  lyderystės bei pokyčių valdymo seminarus garsiausiems universitetams ir  didžiausioms kompanijoms, dirba savanoriu keliose ne pelno organizacijose, o jo  knygos puikuojasi bestselerių sąrašuose.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga labai patiko. Atsidūrė mano gyvenime tuo momentu kai labiausiai to reikėjo. Persiskaitė tikrai labai greitai per vieną dieną. Tikrai daugelis minčių išliks atmintyje dar ilgą laiką. Mes visi svajojame, tik kažkodėl leidžiame toms svajonėms užgesti. Visi esame pilni vilčių, bet rytais pašokę iš lovos nepuolame stengtis paversti jas tikrove. Tikrai skaitysiu šią knygą ne kartą.
 2. 100%
  Nuostabi motyvacinė knyga, kuri skiriasi nuo kitų tuo, kad tu pats išsirankioji tai, kas tau naudinga ir ko tu nori siekti. Knyga pati tave verčia skaityt įdėmiai, siekia pačiam atrasti savus tikslus ir tai kas gyvenime svarbiausia. Be visa ko, dėstoma ir nuostabi istorija.
 3. 100%
  Labai gera knyga. Tokia sakyčiau filosofinė, kurioje įmaišyta mistika ir detektyvas. Daug metaforų, pamokymų. Nesunki knyga, skaitosi greitai ir įdomiai. Naudingas kūrinys, rekomenduoju. :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...