Auštant aš virsdavau liūtu, Kaip man pavyko įveikti šizofreniją

ISBN kodas: 9789955234456, EAN kodas: 9789955234456

I morgen var jeg alltid en love

Arnhild Lauveng

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 8)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132407, ISBN kodas: 9789955234456, EAN kodas: 9789955234456, Puslapių skaičius: 214, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Norvegų, Formatas: 20x12x1,7, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
8,23 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Nebežinojau, kas valdo mano mintis ir veiksmus, ar aš, ar kiti – gal „rašytojas“? Abejojau, ar išvis gyvenu, nes visa atrodė tuščia ir pilka. Savo dienoraštyje įvardį „aš“ pakeičiau „ji“, vėliau ėmiau mąstyti taip: „Ji pasuko link kelio, vedančio į mokyklą. Buvo nuliūdusi ir svarstė, ar nebūtų geriausia numirti.“

Arnhild Lauveng beveik dešimt metų praleido įvairiose psichiatrijos ligoninėse. Jai buvo diagnozuota šizofrenija, ji elgėsi psichotiškai, pjaustėsi ir kitaip save žalojo. Dabar, sėkmingai baigusi psichologijos studijas Oslo universitete, Lauveng dirba psichologe.

Knygoje autorė dalijasi savo skausminga gydymosi patirtimi ir kalba už tuos žmones, kurių balsai yra retai girdimi. Ji supažindina mus su pasauliu, kupinu haliucinacijų ir balsų, būriais iš paskos bėgančių žiurkių, plėšrių vilkų, šliaužiančių gyvačių ir net antgamtinių būtybių... Tačiau Lauveng atskleidžia, kad šie regėjimai ir haliucinacijos turi savo logiką. Jos nuoširdus pasakojimas padeda suvokti, kaip jaučiasi šizofrenija sergantys žmonės ir kokie mūsų veiksmai gali juos žeisti arba, priešingai, – jiems padėti.
Palaikoma gydymo įstaigų personalo, niekada vilties nepraradusių mamos ir sesers, Lauveng kovojo su savo liga ir ją įveikė, nors ši pergalė iki šiol daugeliui atrodo neįtikima.

„Baltų lankų“ serija „Tikrosios patirtys“ skirta autentiškiems žmonių išgyvenimams. Tai dokumentinės istorijos, pasakojimai, kurie mus sieja, nes kalba apie mus ir tuos, kurie yra šalia.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga manau tiek sergančiajam tiek jo artimiesiems. Suteikia vilties ir padrąsinimo.
 2. 100%
  Jaudinanti psichikos liga sirgusio žmogaus patirties knyga. Mokanti, kaip svarbu išsaugoti viltį, atrasti savo planą ir jo laikytis. Autorės žodžiai: „Realiam planui nereikia vilties, jam užtenka to, kad jis realus. O žmogui, kai viskas atrodo beviltiška, reikia vilties“.
 3. 100%
  Lengvai "susikramtė", perskaičiau oer dieną. Verta perskaityt norintiems bent kiek iš arčiau pažvelgti į šitą ligą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...