20%
20%

Australijos deimantai. Antra knyga

Diamonds Down Under

Jan Colley, Paula Roe, Yvonne Lindsay

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090304594, ISBN kodas: 9786090304594, SKU: 000000000002179734, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 480, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-14, Formatas: 18,1x10,8x3,5, Knygyne: 7.29, Leidykla: Svajonių knygos , Vertėjas: Eglė Bareikaitė, Jurgita Sajevičienė

Ypatinga kaina 5,84 €
Knygyne 7,29 €

Sutaupote 1,45 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jan Colley. Vienintelė moteris
Ar pavyks Danielei Hamond sukurti papuošalą iš vieno brangiausių pasaulio deimantų? Brangakmenių agentas Kvinas Everardas nepasibodi pasitelkti šantažo, kad priverstų Danę imtis šio darbo. Ji – vienintelė to verta dizainerė ir... vienintelė moteris, kurios jam išties reikia. Įtikinęs ją darbuotis savo nuošaliame name, Kvinas netrunka pasinaudoti savo vyriškais kerais. Bet ar tai nesužlugdys kruopščiai suregzto plano?

Paula Roe. Meilios intrigos
Džeikas Vonsas – žavingas kompanijos įsibrovėlis, pats nelabasis prabangiu kostiumu. Kai Džeiko taikinyje atsiduria turtingiausi Australijos deimantų prekiautojai Blekstounai, Holė Makleod tampa jo padėjėja ir... šnipe. Ir kaip nustemba mergina, sužinojusi, kad pavojingai seksualus viršininkas yra seniai dingęs Blekstounų turtų paveldėtojas. Bet Džeikas pasielgia dar keisčiau – trokšdamas išsaugoti savo naująją kompaniją pasiperša... iš išskaičiavimo... jai!

Yvonne Lindsay. Deimantinė imperija
Po kadaise drauge praleistos nakties Metas Hamondas taip ir nepamiršo Reičelės Kinkeid. Žuvus žmonai, keista likimo užgaida Reičelė tampa jo sūnaus aukle. Naktys po vienu stogu kankina jį lygiai taip pat kaip ir troškimas sužlugdyti deimantinę Blekstounų imperiją. Milijardierius visada gaudavo ko panorėjęs. Tik ko jis geidžia šį kartą – saldaus keršto ar švelnios Reičelės meilės?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Lengva, sušildanti knyga. Dvi giminingos, bet nesutariančios šeimos ir dar trys šių giminių atžalos ištekančios ir vedantys, tik karštai ir besąlygiškai įsimylėję, nors ne iš karto tai pripažinę. Smagu tai, kad meilei nesvarbu nei turtai, nei kilmė....
  2. 100%
    patiko knygos
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()