Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Autorių rodyklė: J. R. R. Tolkien

Anglų mokslininkas, viduramžių folkloro specialistas, rašytojas, XX a. klasikas, geriausiai žinomas dėl knygų „Hobitas“, „Žiedų valdovas“ ir „Silmariljonas“.
Knyga vaikams „Hobitas“, parašyta 1937 m., išgarsino jį visame pasaulyje ir iki šiol renkama į geriausių Anglijos knygų penketuką. Toliau apie šios knygos herojus pasakojama įspūdingoje trilogijoje „Žiedų Valdovas“, kuris apibūdinamas kaip epinė fantazijos istorija. Kūrinys patekęs į visų laikų skaitomiausių knygų top 10 ir sulaukęs nežemiškos šlovės ir garbinimo visame pasaulyje. Ne vienu Oskaru apdovanotos filmo trilogijos „Žiedų Valdovas“ režisierius Peteris Jacksonas šios knygos motyvais sukūrė tokį pat užburiantį filmą, kuriame vaidmenis atliko begalė garsiausių Holivudo aktorių. J. R. R. Tolkieno vardas amžinai įrašytas į pasaulio fantastinės literatūros istoriją. 
Išleistas trimis tomais 1950 –1955 m. „Žiedų valdovas“ buvo rašomas kaip knygos „Hobitas“ tęsinys. „Žiedų valdovas“ yra vientisas kūrinys. Pasakojimas natūraliai dalijamas į šešias knygas, tačiau leidėjai komerciniais sumetimais patarė Tolkinui sugrupuoti knygas po dvi ir išleisti „Žiedų valdovą“ trimis tomais. Taip atsirado dalys: „Žiedų valdovas. Žiedo brolija. Pirma knyga“, „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės. Antra knyga“, „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas. Trečia knyga“. 
< Grįžti į "J"

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

< Grįžti į "J"

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60