19%
19%

Avarinis nusileidimas

Tailspin

Sandra Brown

Vertinimas nėra galimas:
77% of 100
(įvertinimai 25)

ISBN kodas: 9786090138823, EAN kodas: 9786090138823, SKU: 000000000001111779, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2019-11-03, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Knygyne: 17.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vytautas Petrukaitis

Ypatinga kaina 14,01 € Knygyne 17,29 €

Sutaupote 3,28 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bebaimis, nutrūktgalvis pilotas Rajus Maletas garsėja kaip nepraustaburnis, į savo išvaizdą, autoritetus ir taisykles pernelyg daug dėmesio nekreipiantis lakūnas. Nepaisant šių trūkumų, jis pasižymi ir retam kolegai pasiekiama reputacija: net ir pačios bjauriausios aplinkybės, paros metas ar maršruto sudėtingumas nesutrukdo Rajui atlikti užduotį ir pristatyti siuntinius. Tad vieną dieną, sulaukęs užsakymo itin nepalankiomis oro sąlygomis į atokų Džordžijos valstijos miestelį nugabenti paslaptingą dėžę, adresuotą daktarui Lambertui, vyras tik gūžteli pečiais ir imasi užduoties.
Artėjant prie nusileidimo vietos, ima aiškėti, kad bjaurus oras – ne vienintelis Rajaus priešas per šį reisą. Dėl kažkokių nežinomų piktadarių kėslų Rajus priverstas leistis avariniu būdu. Per plauką išvengus katastrofos, vyro laukia dar viena staigmena, tiesa, šįkart malonesnė, – žavi daktarė Brin O’Nil, teigianti, kad atvyko paimti siuntinio, įgaliota daktaro Lamberto. Įtarumo persmelktas Rajus nutaria nepaleisti iš akių nei daktarės O’Nil, nei paslaptingojo krovinio, kuriuo, panašu, labai aktyviai domisi ir daugiau žmonių – tarp jų aukšti valdžios atstovai ir nusikaltėlius primenantys asmenys, o vėliau įsitraukia ir policija. Nejučiomis pilotas prieš savo valią atsiduria pačiame paslaptingų ir mirtinai pavojingų įvykių epicentre.

Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948 m.)
JAV rašytoja, detektyvinių trilerių autorė, yra parašiusi per 70 knygų. Jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų. Daugelis Sandros Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose. Visi jos detektyvai verčia skaitytoją karštligiškai versti puslapį po puslapio iki pat kūrinio pabaigos. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Autorės braižas -begalinė įtampa ir šalia bundantys jausmai.
 2. 100%
  Knyga patiko. Pirmoje dalyje vis buvo nesuprantami kai kurių veiksmų motyvai, bet pabaigoje viskas paaiškėjo.
 3. 100%
  Knyga gera, nenuspėjama kaip ir daugelis autorės romanų. Šis romantinia detektyvas toks pats stiprus ir nenuspėjamas kaip Šarada, Svetimas veidas, Pavydas, Baltasis Karštis, Šalčio faktorius, Rikošetas, Mirtininkas, Pyktis. Stiprus ir nenuspėjamas romanas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...