Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
22 cm
15 cm
-30%

Bado žaidynės

The Hunger Games

Suzanne Collins

Iš anglų k. vertė Ina Jakaitė,

352 p., kietas virš.,

22x15x3 cm,

Alma littera, 2010,

ISBN 9789955386216,

Prekės kodas 9789955386216.

Klubo kaina:
9,37
Knygyne:
13,39
Sutaupote:
4,02  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Aušrinė
 
Šią knygą perskaičiau per vieną dieną. Ne todėl, kad neturėjau ką veikti. O todėl, kad buvo be galo įdomi. Man labai patiko sugalvotas realybės šou, kuriame laimėtojas yra tas, kuris lieka gyvas. Čia yra tikrasis "Išlikimas".
Julija
 
Knyga verta dėmesio. Jos neįmanoma paleisti iš rankų vos pradėjus skaityti. Skaitant kyla daug minčių apie žmogaus valdžios troškimą, žiaurumą, o tuo pat metu meilę šeimai ir TAM žmogui.

Apie knygą

LAIMĖJIMAS ATNEŠ ŠLOVĘ IR TURTĄ.

PRALAIMĖJIMAS MIRTĮ.

BADO ŽAIDYNĖS PASIDEDA...

 

Ar įmanoma išgyventi laukinėje gamtoje, kai varžovai stengiasi tave nugalabyti?

Ant kadaise buvusių Šiaurės Amerikos valstijų griuvėsių įkurta Panemo valstybė, sudaryta iš dvylikos apygardų. Šalį griežtai ir negailestingai valdo Sostinė, ji verčia apygardas paklusti, kasmet reikalauja atsiųsti po vieną vaikiną ir merginą dalyvauti Bado žaidynėse, žiauriame realybės šou, kuriame kaunamasi iki mirties.

Šešiolikmetė Ketnė Everdin pasiryžta tapti paaukotąja vietoj savo dvylikametės sesutės Primos. Mergina yra užgrūdinta gyvenimo, nes po tėvo mirties jai teko išmaitinti šeimą. Ketnė - tikra kovotoja, sumani, apdairi, puiki šaulė. Šios savybės leidžia jai siekti pergalės Bado žaidynėse. Tačiau jai teks rinktis tarp noro išgyventi ir žmogiškumo, tarp pergalės ir meilės.

Garsi rašytoja Suzanne Collins „Bado žaidynėse" sulydo veiksmą ir mintį, meilę, neapykantą ir išdavystę.

Knyga sulaukė nepaprasto populiarumo (ji išversta į 32 kalbas), apdovanota daugybe premijų, pagal ją kuriamas filmas.

"Bado žaidynės" yra smarki, aštri, kupina veiksmo ir nuolatinės įtampos istorija... Skaičiau neatsitraukdamas."

Stephen King

"Knyga mane taip įtraukė, kad nešiausi ją prie pietų stalo ir laikiau ant kelių, kad galėčiau toliau skaityti. Istorija manęs nepaleido, net baigusi skaityti kelias naktis gulėjau lovoje be miego ir galvojau... "Bado žaidynės" yra nepaprasta knyga."

Stephenie Meyer

 
2011 metais pelnė Abraham Lincoln Award už žymiausią knygą jaunimo tarpe.
2011 metais Sequoyah Book Awards paskelbė metų populiariausia knyga tarp jaunimo.
2009 metais The Inky Awards paskelbė metų geriausia tarptautine jaunimo knyga.
 
 
 
 Kviečiame skaityti knygos recenziją >>
 

 

Apie Suzanne Collins

Suzanne Collins

Viena garsiausių šių dienų amerikiečių rašytojų, savo karjerą pradėjusi kaip tekstų autorė vaikų televizijos laidoms. Kaip ir Stephanie Meyer, J.K. Rowling ir kiti šio žanro autoriai, ji išgarsėjo parašiusi trilogiją knygų, sukrėtusių visą pasaulį. Autorė ir novelistė geriausiai mums žinoma kaip „Bado žaidynių“ (2008) trilogijos autorė. Pasirodžius knygai „Bado žaidynės“, ji 60 savaičių buvo viena iš perkamiausių „The New York Times“ reitinge. Tiek antroji trilogijos dalis „Pavojinga meilė“ (2009), tiek trečioji „Liepsnojantis įtūžis“ (2010) sukėlė ne mažesnį skaitytojų susidomėjimą. Sulaukusi didelio populiarumo kaip „Bado žaidynių“ trilogijos autorė, Suzanne Collins 2010 m. buvo įtraukta į Time žurnalo įtakingiausių žmonių reitingą. Garsioji trilogija virto įspūdinga ekranizacija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Holivude labai ryškiai žibanti aktorė Jennifer Lawrence.

Komentaras