20%
20%

Balta jūra

Hvitt hav

Roy Jacobsen

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094800603, ISBN kodas: 9786094800603, SKU: 000000000002179754, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Leidimo metai: 2019-02-14, Formatas: 21,7x14,5x2,7, Knygyne: 12.99, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Nora Strikauskaitė

Ypatinga kaina 10,39 €
Knygyne 12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

PASISEKIMO SULAUKUSIO ROMANO „NEREGIMIEJI“ TĘSINYS.

1944-ųjų rudenį Barioja stūkso tuščia ir dyka. Į savo vaikystės salą pirmoji pasiryžta grįžti Ingrida. Ji žvejoja tinklais ir ruošiasi žiemai. Kartą jos akys užkliūva už rudo vilnonio audinio. Tai keistas, nematytas drabužis, jūros išmestas į krantą. Už jo – dar vienas. Ir dar. O netrukus ji pastebi ir pirmąjį negyvėlį.
Tačiau didžiųjų pasaulio įvykių talžoma Barioja – ne vieta gedėti. Ingridai ji atneša ne tik skausmą, bet ir pirmąją gyvenimo meilę. Susidurdama su negandomis Ingrida, kaip ir kiti kasdienos didvyriai, daro tai, kas neišvengiama. O į karo šešėlių gaubiamą jos pasaulį lyg vilties daigas jau beldžiasi nauja gyvybė.

„Balta jūra" – didelio pasisekimo sulaukusio romano „Neregimieji" tęsinys. Jame išskleidžiamas dar platesnis neregimųjų gyvenimo paveikslas. Tai unikalus „lėtosios" literatūros pavyzdys, pasakojimas apie laisvę, likimą, paprastą atsakomybę ir kasdienę drąsą.

Roy Jacobsenas – vienas garsiausių šiuolaikinių norvegų rašytojų, apdovanotas daugeliu literatūros premijų, tarp jų – prestižine Norvegijos kritikų premijos už literatūrą. Du jo romanai buvo nominuoti Šiaurės tarybos literatūros premijai.

...namas tapo mažesnis, durys žemesnės, langai siauresni; tąsyk šiose sienose laikėsi tarsi dažai įsigėręs žmonių kvapas, dabar liko tik sunkios, drėgnos žemės kvapsnis; pirštų galiukais ji perbraukė per rasos perliukus ir atsisėdo ant tėvų lovos, kurioje numirė mama.
– Leisk Larsui perimti Barioją, – buvo paskutiniai jos pasakyti žodžiai. – Ir išvažiuok, tu jauna, protinga, nusigręžk nuo jūros, pasimokyk iš manęs.
Ingrida pasakė ne.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi istorija apie laisvę, likimą, paprastą atsakomybę ir kasdienę drąsą norint išgyventi sunkiu laikmečiu. Susidurdama su negandomis Ingrida, kaip ir kiti kasdienos didvyriai, daro, tai kas neišvengiama.
 2. 100%
  Knyga, verčianti galvoti, kas yra tikrieji sunkumai ir kur slypi kiekvieno iš mūsų stiprybė.
 3. 100%
  Leta, rami, bet vercianti versti ir versti puslapius...Lauksiu tesinio!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...