70%
70%

Baltimorės knyga

Le Livre des Baltimore

Joėl Dicker

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 27)

ISBN kodas: 9786090128015, EAN kodas: 9786090128015, SKU: 000000000001110688, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 480, Leidimo metai: 2017-05-25, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 17.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Pranas Bieliauskas

Ypatinga kaina 5,22 € Knygyne 17,39 €

Sutaupote 12,17 € (70%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šveicarų literatūros sensacijos Joëlio Dickerio (Žoelis Dikeris, g. 1985) romanas „Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą“ susišlavė daugybę premijų ir iki šiol yra išleistas beveik 50-yje šalių. Autorius ant laurų neužmigo ir dovanoja skaitytojams ne mažiau intriguojančią, įtraukiančią ir užburiančią istoriją „Baltimorės knyga“. Joje sutiksime jau pažįstamą veikėją Markusą Goldmaną. Šįkart jaunasis rašytojas aiškinasi „kitų, sėkmingųjų Goldmanų“ – savo mylimo dėdės Solo ir jo šeimos, gyvenančios Baltimorėje, – likimo peripetijas. 

Markuso Goldmano giminė turi dvi atšakas: neturtingą, šiek tiek prasčiokišką Montklero (kuriai priklauso ir pats Markusas) ir turtingą, sėkmės lydimą ir prašmatnią Baltimorės. Didele tarpusavio meile abi giminės neliepsnoja, bet Markusas – išimtis. Jis tiesiog dievina dėdę Solą, tetą Anitą, du jų vaikus ir niekad nepraleidžia progos pas juos pasisvečiuoti. Tiksliau, nepraleisdavo iki 2004-ųjų. Tais metais dėdė pastebimai atšalo ir Markuso vizitai tapo retesni.

„Baltimorės knygoje“ susipina trys siužeto sluoksniai. Pirmajame pasakojama apie laimingą, didelių problemų netemdomą giminės praeitį. Antrajame mozaikiškai dėliojami 2004-aisiais įvykusios dramos gabalėliai. O trečiajame – dabarties – iš perspektyvos žvelgiama į painią ir paslaptimis apipintą praeitį. Detalė po detalės prieš Markuso Goldmano akis skleidžiasi tikroji, nepadailinta giminės istorija...

J. Dikerio romanas – tikslus, juvelyriškas ir nepriekaištingas kaip šveicariškas laikrodis. Jo įtampa, paslaptys ir intriga įtrauks ir nepaleis iki pat paskutinio puslapio. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  Intriguojanti, įtraukianti knyga jau nuo pirmo perskaityto puslapio. Rekomenduoju.
 2. 100%
  Labai patiko ir paliko gilų prisiminimą. Rekomenduoju visiems
 3. 100%
  Viena geriausių kada skaitytų knygų. Susipynę šeimos santykiai, trijų pusbrolių draugystė ir galiausiai atleidimas sau už per ilgai nešiotą skausmą savyje. Liūdna istorija apie Goldmanų šeimą. Romano įtampa, paslaptys ir intriga įtraukia ir nepaleidžia iki pat paskutinio puslapio. "Baltimorės knygoje" susipina trys siužeto sluoksniai. Pirmajame pasakojama apie laimingą, didelių problemų netemdomą giminės praeitį. Antrajame mozaikiškai dėliojami 2004-aisiais įvykusios dramos gabalėliai. O trečiajame - dabarties - iš perspektyvos žvelgiama į painią ir paslaptimis apipintą praeitį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...