Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Tik 20 pirmųjų!

2018 m. spalio 29 – lapkričio 8 d. perkantiems Jack London knygą „Baltoji iltis“, padovanosime 2 kvietimus į pagal šią knygą sukurtą filmą „Baltoji iltis“!


PAGAL PASAULINĮ DŽEKO LONDONO BESTSELERĮ!

Dirbęs prie tokių Holivudinių kino projektų kaip „Geležinis žmogus 3“ „Devintasis“ bei „Linksmosios pėdutės“ “, „Oskarą“ už geriausią 2013 m. trumpametražį animacinį filmuką „Ponas Hublotas“ pelnęs animatorius Alexandras Espigaresas debiutuoja pilno metro režisūroje pristatydamas nepaprastą istoriją „Baltoji Iltis“, sukurtą pagal rašytojo Džeko Londono 1906 m. išleistą romaną.Filmas pasakoja apie indėnų žemėse augantį stiprų, gudrų ir ištikimą nuostabaus grožio vilkšunį Baltąją iltį. Bandantis prisitaikyti prie visokiausių gyvenimo aplinkybių, vieną dieną jis papuola į indėno Pilkojo Bebro rankas, kuris atveda vilkšunį į savo kaimą.

Tačiau, Pilkojo Bebro kaimas tapo tik laikinais namais Baltajai ilčiai. Visai netrukus, gyvūnas yra apgaule parduodamas niekingam žiaurių ir nelegalių šunų kovų organizatoriui. Baltajai Ilčiai kiekviename žingsnyje tenka kovoti dėl išlikimo, ginti savo gyvybę ir kentėti nuo žmonių žiaurumo. Jis prievarta treniruojamas tapti nuožmiu kovotoju šunų pjautynėse, bet išdidus ir garbingas vilkšunis nusprendžia jose nebedalyvauti. Ar pavyks Baltajai Ilčiai ištrūkti iš nelaisvės?

Prestižiniame kino festivalyje „Sundance“ šis filmas sulaukė tik pačių geriausių įvertinimų tiek iš filmą žiūrėjusių kino mylėtojų, tiek ir iš kino kritikų pusės. Pastarieji gyrė netipinį animacijos pateikimą ir labai jautrią istoriją, sukeliančią tik pačias gražiausias emocijas.

KINUOSE NUO LAPKRIČIO 9 DIENOS!

Žiūrėti FILMO PRISTATYMĄ >>

Kraunama...