IŠPARDAVIMAS

Baltoji mirtis

ISBN kodas: 9786090139646, EAN kodas: 9786090139646

Lethal White

Robert Galbraith

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9786090139646, EAN kodas: 9786090139646, SKU: 000000000001111792, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 608, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-12-20, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Vertėjas: Danguolė Žalytė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
14,24 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Robertas Galbraithas – J. K. Rowling, perkamiausių knygų apie Harį Poterį serijos ir romano „Netikėta vakansija“ autorės, slapyvardis. Tris ankstesnius detektyvus iš ciklo apie Kormoraną Straiką, – „Gegutės šauksmas“, „Šilkaverpis“ ir „Blogis kaip amatas“, – tapusius britų ir tarptautiniais bestseleriais, ekranizavo „Brontë Film and Television“.

Kai į Kormorano Straiko biurą įsiveržia jaunas vaikinukas Bilis ir prašo ištirti žmogžudystę, kurią neva matęs vaikystėje, seklys sunerimsta. Bilis – psichikos ligonis, jis prisimena nedaug, bet kai kurios detalės siaubingai konkrečios, verčiančios detektyvą patikėti nelaimingo vaikinuko nuoširdumu. Straikas nespėja jo apklausti, nes šis išsigandęs pabėga iš biuro.
Aiškindamiesi  Bilio papasakotą istoriją, Straikas ir Robina Elakot – buvusi jo padėjėja, dabar verslo partnerė – seka painiais įtariamųjų pėdsakais. Iš atkampių Londono gatvelių pėdsakai veda į uždarus Parlamento rūmų kabinetus ir paslaptingą kaimo sodybą.
Šis tyrimo labirintas vingiuotas kaip Straiko gyvenimas: po trijų bylų seklys taip išgarsėjo, kad jam sunku dirbti neatpažintam. Kaip niekad sudėtingi ir jo santykiai su partnere: Robina – nepakeičiama Straiko porininkė, bet bendrauti jiems vis sudėtingiau...

Jus žavės siužetas, veikėjai, autoriaus pastabos, įžvalgos ir išmonė.
The New York Times

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Su nekantrumu laukiu naujos šios serijos knygos!
 2. 100%
  Kaip visada R. Galbraith įdomi knyga. Joje ir gyvenimas, ir mirtis ir paslaptys...
 3. 100%
  Kuomet skaičiau pirmą knygą apie Straiką ir sakiau, kad tam detektyve veiksmas vyksta lėtai. Turiu pasakyt, kad po šios knygos teko apsigalvoti, čia dar lėčiau:) Bet tai nesumažina malonumo. Yra čia gana nemažai asmeniškumų, santykių, yra ir nusikaltimas, tik jie taip susipynę, kd sunkoka atskirti kas knygoje buvo svarbiau. Sulig kiekviena dalimi mano akimis, tų asmeniškumų daugėja. Bet siužetui jie netrukdo, jie yra tam,kad istorija būtų vientisa ir įtikinanti.Čia kitoks detektyvas nei J.LRoss ir jau tikrai ne tokia šiurpuma kaip C.Carter, stilistika visiškai ne ta, bet būtent tas kitoniškumas labiausiai ir traukia skaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...