20%
20%

Banjano šešėly

In the Shadow of Banyan

Vaddey Ratner

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 12)

EAN kodas: 9789955237280, ISBN kodas: 9789955237280, SKU: 000000000002160597, Puslapių skaičius: 456, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2014-12-17, Formatas: 21,7x15x3,5, Knygyne: 15.29, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Vidas Morkūnas

Ypatinga kaina 12,24 € Knygyne 15,29 €

Sutaupote 3,05 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Mūsų liks tik tiek, kiek telpa banjano šešėly“ – šių pranašiškų Karalienės Močiutės žodžių, ištartų vieną kvapnią saulėtą popietę, mažoji princesė Raamė dar nesuprato. O pirmąkart išvydusi raudonąjį – kodėl gi jis raudonasis? – khmerą, visą apsitaisiusį juodai, su sandalais iš padangos, ji tarė sau reginti tevodą, angelą, Pajuodėlį. Deja, tai buvo ne angelas, o vienos šiurpiausių pasauly revoliucijų kareivis, atėjęs išvaryti taikios, išmintingos karališkosios šeimos į baisią kelionę po pragaru virstančią šalį. Tądien nuostabus Raamės vaikystės pasaulis ėmė byrėti į šipulius...


Romanas Banjano šešėly pasakoja apie visagalę tėvo ir dukters meilę katastrofos akivaizdoje, liudija realius įvykius XX a. 8-ojo dešimtmečio Kambodžoje, atskleidžia tai, kad ir negailestingame pasauly esama grožio, tik reikia gebėti jį įžvelgti.


Šis daugybe literatūrinių premijų apdovanotas kūrinys grįstas asmenine rašytojos patirtimi. Kaip ir pagrindinė romano herojė Raamė, Vaddey Ratner, Kambodžos karališkosios šeimos narė, patyrė Raudonųjų khmerų terorą, per kurį žuvo daugiau kaip du milijonai žmonių. Lemtingaisiais 1975-aisiais autorei tebuvo penkeri. Po ketverių metų, išgyvenusi prievartą, badą ir artimųjų žūtį, ji pabėgo iš gimtosios šalies. 1981 m. Ratner atvyko į JAV beveik nemokėdama anglų kalbos. Po keliolikos metų ji su pagyrimu baigė Kornelio universitetą ir neilgai trukus išgarsėjo visame pasauly kaip rašytoja, pateikusi skaitytojams šį sukrečiantį liudijimą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Sukrečianti šeimos istorija,paremta tikrais faktais.Verta dėmesio.
 2. 100%
  Knyga paremta tikrai įvykiais Kambodžoje. Be galo sunki, jaudinanti ir sukrečianti knyga apie žmones, kurie susiduria su siaubu. Apie meilę savo vaikams ir begalinį skausmą.
 3. 100%
  Galiu pripažinti - ši knyga mane sujaudino iki širdies gelmių. Tai istorija, kuri pasakoja ir apie siaubą, vykusį Kambodžoje, Raudonųjų khmerų režimą, terorą, ir apie tėvo ir dukters meilę katastrofos akivaizdoje, grožį, kurio esama visur, tik, žinoma, reikia gebėti jį įžvelgti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...