Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Barselonos svajos

SUEÑOS A MEDIDA

Núria Pradas

Iš ispanų k. vertė Alma Naujokaitienė,

368 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

23,5x14,3x3,4 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127728,

Prekės kodas 9786090127728.

Klubo kaina:
11,55
Knygyne:
13,12
Sutaupote:
1,57  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Istorija, kupina mados paslapčių, neišsipildžiusių vilčių ir svajonių, meilės ir nusivylimų, praradimų ir galimybių pradėti iš naujo.

SVAJONĖ APIE VERSLĄ

Barselona, 1917-ieji. Miršta Antonijus Molinsas, drabužių krautuvės „Santa Eulalija“ įkūrėjas. Nuoširdžiai gedinčiam jo sūnui Andreu teks perimti vadovavimą. Jo tikslas aiškus: padaryti „Santa Eulaliją“ aukštosios mados pasaulio pažiba.

AISTRA PIEŠIMUI IR GROŽIUI

Feranas Klosas – patrauklus jaunuolis, kurio didžiausia aistra – moterys ir piešimas. Jis nusprendžia mesti medicinos studijas ir tapti dailininku. Išvykęs į Paryžių ir įsiliejęs į bohemą, patiria svaiginamą laisvę. Deja, tas sapnas trunka neilgai: tėvas parsiveža jį į Barseloną ir leidžia įsidarbinti dailininku „Santa Eulalijoje“. Čia jis susipažįsta ir susibičiuliauja su paveldėtojais Andreu ir jo seserimi Rozė.

DVI MOTERYS, PAŽENKLINTOS VIENO VYRO MEILĖS

Laja Kalvet – „Santa Eulalijos“ siuvėjos duktė. Daili ir ypatinga mergina irgi neseniai įdarbinta krautuvėje. Atsitiktinumas lėmė, kad jiedvi su Rozė tapo geriausiomis draugėmis, besidalijančiomis slapčiausiomis mintimis. Jų santykiai pasikeis negrįžtamai, kai abi įsimylės tą patį vyrą.

AUKŠTOSIOS MADOS PARADAS

Andreu ir Ferano tandemas kuo puikiausiai veikia ir juodu drauge pagal Paryžiaus pavyzdį surengia pirmąjį aukštosios mados paradą šalyje. Bet ne viskas sėkmingai klostosi; eina metai, politinė situacija vis labiau įtempta, daugėja sumaišties ir netrukus Molinso šeimos ir įmonės darbuotojų gyvenimus išblaškys artėjantis karas.

Núria Pradas meistriškai dėlioja vaizdų, įvykių, jausmų ir nuotaikų kupiną romaną, žavintį nepamirštamais veikėjais ir pagrįstą tikra „Santa Eulalijos“ mados namų istorija.

Tai kelionė į stebuklų miestą, kuriame viskas įmanoma.

BARSELONOS SVAJOS NURIA PRADAS
BARSELONOS SVAJOS NURIA PRADAS PATIKS JEI PATIKO MAria Duenas knyga, Knygų klubas
Mirus Antonijui Molinsui, audinių pirkliui ir verslo pradininkui, vadovauti įmonei pradeda labai jaunas jo sūnus Andreu. Jis užsibrėžia tikslą išgarsinti ją mados pasaulyje ir padaryti pirmaujančia įmone ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Pasikvietęs puikų dailininką Feraną Klosą, sesers Rozė sutuoktinį, Andreu patiki jam sukurti pirmąją asmeninę „Santa Eulalijos“ drabužių kolekciją. Į jos pristatymą suplūdusi Barselonos „grietinėlė“ gėrisi prabangiu aukštosios mados šou, Ispanijoje surengtu pirmą kartą, sekant Paryžiaus mados naujienų pristatymo pavyzdžiu. Iš personažų išsiskiria Laja, tikroji ir pagrindinė šios istorijos veikėja. Dirbdama „Santa Eulalijoje“ ji subręsta, tampa mados žinove ir ima vadovauti padaliniui. Deja, iškopusi į profesijos aukštumas, asmeniniame gyvenime ji atsitveria vienatvės siena. Nelaimingos meilės ir netekčių subrandinta moteris užgniaužia norą mylėti...

 

Komentaras