Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
21.3 cm
14.3 cm

Be pavadinimo Nusižudžiusiųjų artimųjų istorijos, padedančios išgyventi.

Nėra Autoriaus

288 p., kietas virš.,

21,3x14,3x2 cm,

Alma littera, 2017,

Sudarytojas: Elvyra Kučinskaitė,

ISBN 9786090127070,

Prekės kodas 9786090127070.

Klubo kaina:
9,06
Knygyne:
10,29
Sutaupote:
1,23  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Eglė
 
Puiki knyga ! Galvojau, jog apsunksiu nuo pasakojimų apie mirtį, apie savižudybes, knyga bus sunki emociškai.. Priešingai. Ši knyga atvira, nuoširdi, pasakojimai paliečia širdį, verčia susimąstyti apie gyvenimą, apie savo artimuosius. Istorijos tikros ir tokios trapios. Paradoksalu, bet ši knyga ne apsunkina, bet įneša kažką gero, sušildo. Galbūt dėl to, kad pagaliau atsirado nemažai drąsių žmonių, drįsusių apie artimųjų savižudybes kalbėti atvirai, drąsiai ir be užuolankų. Ačiū Jiems ! Puiki knyga terapijai ;)

Apie knygą

„Jei ši knyga nors vienam padės išgyventi artimojo savižudybę ir išgelbės nors vieną gyvybę, kalbėti buvo verta“, – sako šioje knygoje prabylantys žmonės. 

 

Sukrečiantys ir jautrūs jų pasakojimai liudija giliausias ir intymiausias patirtis, jų artimiesiems iš gyvenimo pasitraukus savo valia.

 

Tai pusantrų metų rinktos nusižudžiusių artimųjų istorijos, kruopščiai užrašytos. Tikros, stiprios, nepakeistos, neanoniminės. Tikimės, jog jos paskatins drąsiau kalbėti apie psichinės sveikatos problemas ir savižudybių prevenciją, skirti daugiau dėmesio šalia esantiems brangiems žmonėms, o mėginusius žudytis gal privers susimąstyti sužinojus, kokį skausmą tai gali sukelti jų artimiems; taip pat viliamės, kad knyga padės atsiverti ir gyti tiems, kurie neteko artimojo, jam nusižudžius.

 

Kalbant apie savižudybę ir jos sukeltą skausmą, sunku rasti tinkamus žodžius; todėl ši knyga neturi pavadinimo. Kiekvienam skaitančiajam paliekame galimybę užrašyti savąjį, išreiškiantį skaitant kilusius jausmus ir mintis.

 Autorinės lėšos, gautos platinant knygą, skiriamos savižudybių prevencijai Lietuvoje.
 
Knygos idėjos autorius Mykolas Majauskas. 

 

Komentaras