20%
20%

Be įsipareigojimų

Utan personligt ansvar

Lena Andersson

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 6)

SKU: 000000000002174913, EAN kodas: 9789986399858, ISBN kodas: 9789986399858, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 328, Leidimo metai: 2017-12-27, Formatas: 21,7x14,5x3,3, Knygyne: 14.99, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Sigutė Radzevičienė

Ypatinga kaina 11,99 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Estera Nilson nieko taip ir nepasimokė. Prabėgus penkeriems metams nuo istorijos su Hugo Rasku („Estera. Romanas apie meilę“ (2016)), ji sutinka aktorių Olofą Steną. Ir jau pirmojo pasimatymo metu atpažįsta kūno reakciją: bus beprotiškai įsimylėjusi. Olofas nė neslepia, kad yra vedęs, susituokęs su Eba, nors tuo pat metu susitikinėja ir su Estera. Jiedu užmezga artimus santykius, tačiau, pasak Olofo, tai – jokie santykiai. Nes jis juk vedęs ir sakosi nė neketinantis palikti Ebos. Bet ką tuomet su juo veikia Estera? Gal ji ir paliktų jį, tik tas keistas Olofo dvilypumas puoselėja skyrybų viltį. Pasitelkusi aštrią įžvalgą ir humorą, Lena Andersson atskleidžia meilužės vaidmenį mūsų kultūroje bei giliai įsišaknijusias nuostatas, valdančias meilės trikampį.

Mes visos tai patyrėm – mes visos buvome Estera. Dėl jos mums kaista skruostai, bet jie kaista ir dėl mūsų pačių.
Didžiosios Britanijos rašytoja, kritikė Julie Meyerson

Lena Andersson – garsi švedų žurnalistė, septynių romanų autorė. Labiausiai išgarsėjo kūriniu „Estera. Romanas apie meilę“ – už jį buvo apdovanota Augusto premija. Pasak literatūros kritikų, niekas dar nėra taip pasakojęs apie meilę, kaip tai daro racionalioji L. Andersson.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera knyga apie santykių peripetijas tarp vedusio vyro, jo žmonos ir meilužės. Įdomiai perteiktas meilužės požiūris ir įsitraukimas, daug analizės, įdomių minčių. Nors vietomis susidarydavo vaizdas, kad vis rašoma tas pats per tą patį, bet nenusibodo, knyga lengvai skaitėsi.
 2. 100%
  Pati knyga skaitosi lengvai, pasirinkta tema išdėstyta puikiai, tačiau pati tema yra absurdiška. Meilužės tikėjimas turėti šeimos vyrą. O ir tas vyras vaikystėje sužalotas. Vienu žodžiu: būti vienam - per maža, būti trise - per daug. Niekas taip ryškiai nenušvinta neonu, kaip neigimas to, apie ką net neklausiama. Geismai ir vilionės, kurių nelemta realizuoti. Jausmų ir santykių absurdiška klampynė. Sunku patikėti, kad gali būti tokių kvailų moterų.
 3. 100%
  Terapinė knyga linkusiems įsipainioti į keistus santykius. Įtraukiantis siužetas, daug įdomių pamastymų. Kūrinio nuotaika šiek tiek depresuota, bet iš esmės puikiai skaitėsi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...