21%
21%
TOP
TOP

Be pavadinimo Nusižudžiusiųjų artimųjų istorijos, padedančios išgyventi.

Nėra Autoriaus

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 25)
Nominuota!

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090127070, ISBN kodas: 9786090127070, SKU: 000000000001111090, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-03-20, Formatas: 21,3x14,3x2, Knygyne: 10.89, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 8,60 €
Knygyne 10,89 €

Sutaupote 2,29 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Jei ši knyga nors vienam padės išgyventi artimojo savižudybę ir išgelbės nors vieną gyvybę, kalbėti buvo verta“, – sako šioje knygoje prabylantys žmonės. 

Sukrečiantys ir jautrūs jų pasakojimai liudija giliausias ir intymiausias patirtis, jų artimiesiems iš gyvenimo pasitraukus savo valia. 

Tai pusantrų metų rinktos nusižudžiusių artimųjų istorijos, kruopščiai užrašytos. Tikros, stiprios, nepakeistos, neanoniminės. Tikimės, jog jos paskatins drąsiau kalbėti apie psichinės sveikatos problemas ir savižudybių prevenciją, skirti daugiau dėmesio šalia esantiems brangiems žmonėms, o mėginusius žudytis gal privers susimąstyti sužinojus, kokį skausmą tai gali sukelti jų artimiems; taip pat viliamės, kad knyga padės atsiverti ir gyti tiems, kurie neteko artimojo, jam nusižudžius.

Kalbant apie savižudybę ir jos sukeltą skausmą, sunku rasti tinkamus žodžius; todėl ši knyga neturi pavadinimo. Kiekvienam skaitančiajam paliekame galimybę užrašyti savąjį, išreiškiantį skaitant kilusius jausmus ir mintis.

Autorinės lėšos, gautos platinant knygą, skiriamos savižudybių prevencijai Lietuvoje.
Knygos idėjos autorius Mykolas Majauskas.

Knyga nominuota LOGIN apdovanojimuose kaip metų socialinės atsakomybės projektas bei LOGIN Interneto apdovanojimuose apdovanota kaip „People Choice“ projektas.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga ! Galvojau, jog apsunksiu nuo pasakojimų apie mirtį, apie savižudybes, knyga bus sunki emociškai.. Priešingai. Ši knyga atvira, nuoširdi, pasakojimai paliečia širdį, verčia susimąstyti apie gyvenimą, apie savo artimuosius. Istorijos tikros ir tokios trapios. Paradoksalu, bet ši knyga ne apsunkina, bet įneša kažką gero, sušildo. Galbūt dėl to, kad pagaliau atsirado nemažai drąsių žmonių, drįsusių apie artimųjų savižudybes kalbėti atvirai, drąsiai ir be užuolankų. Ačiū Jiems ! Puiki knyga terapijai ;)
 2. 100%
  Knyga, kuri priverčia susimąstyti. Verta perskaityti.
 3. 100%
  Labai dėkoju tiems žmonėms, kurie pasidalino savo išgyvenimais ir papasakojo į kokius pagalbos prašymus, kurie nevisada būna tiesioginiai, reikia atkreipti dėmesį ir kaip trūksta bendravimo, žmogaus, kuris neteistų, o tiesiog suprastu ir išklausytų, kai taip netenki artimojo. Šią knygą rekomenduoju perskaityti ne tik žmonėms, kurių artimieji pasitraukia iš gyvenimo, bet ir kiekvienam, kad suprastume, pastebėtume ir padėtume šalia esančiam, nes galbūt mūsų pagalba, supratimas yra reikalingas šalia esančiam žmogui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...