21%
21%

Bedievė

Infidel

Ayaan Hirsi Ali

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 34)

EAN kodas: 9786090108215, ISBN kodas: 9786090108215, SKU: 000000000001109032, Puslapių skaičius: 480, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2013-01-07, Formatas: 24,1x15,3x3,3, Knygyne: 14.85, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Liudmila Petkevičiūtė

Ypatinga kaina 11,73 €
Knygyne 14,85 €

Sutaupote 3,12 € (21%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žmonės dažnai klausia, gal aš sąmoningai siekiu mirties, jei nesiliauju kalbėti tai, ką kalbu. Atsakau: žinoma, ne. Kaip ir visi kiti, labai trokštu gyventi. Tačiau kai kuriuos dalykus privalu pasakyti, nes tylėjimas padaro žmones neteisybės ir nusikaltimų bendrininkais.

Šioje knygoje skaitytojų dėmesiui pateikiu visą savo gyvenimą. Gimiau Somalyje, augau Somalyje, Saudo Arabijoje ir Kenijoje. Į Europą atvykau 1992 metais, būdama dvidešimt dvejų. Ilgainiui tapau Olandijos Parlamento nare, kartu su Teo van Gogu sukūriau filmą, o dabar gyvenu apsupta asmens sargybinių ir važinėju šarvuotais automobiliais. (...)

Šią knygą skiriu savo šeimai ir milijonams musulmonių moterų, vis dar laukiančių išsivadavimo.

Ayaan Hirsi Ali

 

Ajana Hirsi Ali pasaulio visuomenės dėmesio susilaukė po to, kai 2004 metais islamo radikalas nušovė olandų kino režisierių Teo van Gogą ir peiliu prie jo krūtinės prismeigėlaišką, skirtą Ajanai, kuriame Vakarams paskelbė šventąjį karą, o jai – mirties nuosprendį.

Gimusi Somalyje ir itin griežtai auklėta giliai tikinčių musulmonų šeimoje, Ajana Hirsi Ali išgyveno gniuždančią Somalį valdžiusio tirono priespaudą, pilietinių karų siaubus, luošinantį apipjaustymą, žiaurią prievartą ir smurtą šeimoje, paauglystėje buvo įviliota į Musulmonų brolijos pinkles. Tačiau priverstinai tekinama už nemylimo žmogaus ji ryžosi bėgti iš Afrikos į Europą. Gavusi Olandijos pilietybę, baigė politikos mokslus ir įsijungė į Olandijos politinį gyvenimą. Moteris daug nuveikė kovodama už musulmonių moterų teises ir kviesdama islamo išpažinėjus sukti didesnės demokratijos keliu.

Nuolat bauginama ir persekiojama islamo radikalų, moteris buvo priversta emigruoti į JAV.

Ajanos Hirsi Ali gyvybei gresia nuolatinis pavojus, tačiau ji nepaliauja liudyti savo tiesos ir kovoti už moterų teises islamo pasaulyje.

Ši knyga – tai jaudinanti vieno gyvenimo istorija. Kartu tai ir kiek netikėtas žvilgsnis į islamo religiją.

 

„Ajana Hirsi Ali patyrė luošinantį apipjaustymą, pilietinio karo žiaurumus, buvo per jėgą ištekinta, jai nuolat grasinama mirtimi, tačiau niekas nesugebėjo jai sutrukdyti skelbti pasauliui tiesą. (...) Šios moters atsiminimų knygoje kiek netikėtu žvilgsniu pažiūrima į islamo religiją ir teigiama, jog bet kuris tikėjimas, pažeidžiantis žmogaus teises, yra nepriimtinas. Šią knygą privalu perskaityti kiekvienam.“

Sunshine Coast Daily

 

Autorės internetinė svetainė:

www.theahafoundation.org

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 34)
TOP komentarai
 1. 100%
  Fantastiška ir sukrečianti knyga
 2. 100%
  Labai patiko ši knyga, verčianti susimastyti.
 3. 100%
  Ayaan Hirsi Ali moteris verta nobelio premijos, moteris rizikuodama savo gyvybę stojo už islamą išpažįstančių šalių moteris ir jų teises! Tai stipriausia knyga, kokią tik esu perskaičiusi, autorės gyvenimas, patyrimai ir išgyvenimai savo šalyje, kurioje taip žalojamos ir engiamos moterys... susižavėjau Ayaan Hirsi Ali, jos biografija ir darbais!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...