Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Bėgančios su vilkais

WOMEN WHO RUN WITH THE WOLVES

Clarissa Pinkola Estes

Iš anglų k. vertė Lina Būgienė,

680 p., kietas virš.,

24,3x15,5x4,1 cm,

Alma littera, 2007,

ISBN 9789955087151,

Prekės kodas 9789955087151.

Klubo kaina:
20,50
Knygyne:
23,29
Sutaupote:
2,79  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Rima
 
Įveikiau. Ir likau sužavėta, pakerėta, apstulbinta... trūksta žodžių. Labai patiko, viskas taip gražu, suprantama ir artima. Atrodo kalba apie mano pačios jauseną. Nelengva skaityti, bet galima sakyti, knyga – biblija. Tikra išmintis, kurią sunkiai priimame.
Ineta
 
Puiki knyga moterims. Tiesiog almanachas. Istorijos, kurias kiekviena supras savaip, įvertins per savo patyrimus, jausmus, suvokimą, pritaikys santykiuose, namuose, šeimoje, savęs vertinime :)_

Apie knygą

Dr. Clarissos Pinkolos Estes “Bėgančios su vilkais” – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, – išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas prestižinėmis ir garbingomis premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Tai – Laukinė Moteris, instinktyviosios moterų prigimties įsikūnijimas. Bet ji grėsmingai nyksta. Nors visos gimstame dosniai laukinės prigimties apdovanotos, vėlesni visuomenės bandymai mus “civilizuoti” ir įsprausti į griežtus rėmus galiausiai užgniaužia iš sielos gelmių aidintį ir gyvybę teikiantį vidinį mūsų balsą.
Knygoje bėgančios su vilkais dr. Estes pateikia gausybę įvairių kultūrų mitų, pasakų bei istorijų, kurių daugelį pati paveldėjo iš savo šeimos, norėdama padėti moterims atkurti laukinius, sveikus, pranašiškus šios instinktyviosios prigimties bruožus. Besigilindamos į šios įstabios knygos autorės sekamas istorijas bei komentarus, mes iš naujo atrandame, pažįstame, pamilstame ir suprantame Laukinę Moterį, mes kaip stebuklą ar gyduolę glaudžiame ją prie širdies. Dr. Estes psichologija dosni ir vaisinga, tai – moters sielos pažinimas pačia tikriausia prasme.

 

Komentaras