Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Belgravija

Belgravia

Julian Fellowes

Iš anglų k. vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė,

432 p., kietas virš.,

21x14,5x3,1 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2017,

ISBN 9786094790270,

Prekės kodas 9786094790270.

Klubo kaina:
14,69
Knygyne:
16,69
Sutaupote:
2,00  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Skandalų ir paslapčių kupina istorija, nutikusi XIX a. vidurio Londone.

„Tai pasakojimas apie žmones, kurie gyveno prieš du šimtmečius, tačiau daugelis jų troškimų, nemenka dalis nuoskaudų ir širdyse siaučiančios aistros buvo labai jau panašios į dramas, vykstančias tarp mūsų, mūsų laikais…“

1815-ųjų birželio 15-ąją Didžiosios Britanijos aristokratijos didingieji ir galingieji susirenka į Ričmondo hercogienės puotą Briuselyje – vieną tragiškiausių puotų istorijoje, kurioje daugelis išvaizdžių ir pasitempusių jaunuolių sušoka savo paskutinį valsą prieš krisdami Vaterlo mūšyje.

Verslininko Džeimso Trenčardo dukros, žavingosios Sofijos Trenčard, gyvenimas tąvakar taip pat pasikeis negrįžtamai. Tačiau tik praėjus 25 metams, apsukriesiems Trenčardams įsikūrus naujame ir itin madingame Belgravijos rajone, išryškės tikrosios lemtingojo vakaro pasekmės. Naujajame pasaulyje, kur aristokratai priversti išsitekti su naujaturčiais, daugelis norėtų palikti paslaptis ten, kur joms ir vieta, – užmarštyje. Tačiau didžiosios paslaptys nepavaldžios laikui. Jos neišvengiamai ims skleistis pasirodžius jaunuoliui, vardu Čarlzas Popas.

„Tai – moderni klasika.“
Daily Express

„Tikras delikatesas – lyg ką tik iškeptas sausainis.“
The Inquirer Daily News

Julian Fellowes (Džulianas Felovesas, g. 1949) – rašytojas, aktorius, režisierius ir prodiuseris. Už savo sukurtą serialą „Dauntono abatija“ jis pelnė tris „Emmy“ apdovanojimus. „Belgravija“ yra jo trečias romanas. Lietuviškai taip pat išleistas rašytojo pirmasis romanas „Snobai“.

 

Apie Julian Fellowes

Rafinuotas ir ironiškas dramaturgas, vienas stilingiausių scenaristų šiuolaikiniame kine Julianas Fellowesas pagarsėjo suvaidinęs lordą Kilvilį seriale „Gleno monarchas“ ir parašęs scenarijus filmams „Gosfordo parkas“ (apdovanotas Oskaru), „Mažasis lordas Fontlerojus“ (EMI prizas) ir „Princas ir elgeta“ (nominuotas Bafta). „Snobai“ – pirmasis Juliano Felloweso romanas.
Dramaturgas gyvena netoli Londono kartu su žmona Ema, sūnumi Pergerinu ir taksu Fadžiu.

Kitos autoriaus knygos. Julian Fellowes

Komentaras