IŠPARDAVIMAS
-10% su kodu: RUDUO

Bella Germania

ISBN kodas: 9786090139202, EAN kodas: 9786090139202

BELLA GERMANIA

Daniel Speck

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 15)

ISBN kodas: 9786090139202, EAN kodas: 9786090139202, SKU: 000000000001111767, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 528, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2019-11-11, Formatas: 23,5x14,3x3,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vilija Gerulaitienė

Ypatinga kaina
10,74 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nuotrauka buvo iš kito laikmečio. Nespalvota, nučiupinėta, joje jauna pora prie Milano katedros. Juodaplaukė moteris atrodė visai kaip aš. Jaučiausi lyg žiūrėčiau į veidrodį.
Tai Džuljeta, – tarė jis, – tavo senelė.
2014-ieji. Miunchenas. 36-erių mados dizainerės Julijos gyvenime pagaliau taip lauktas pakylėjimas – po ilgo ir alinančio darbo ją ir jos sukurtus drabužius pamato Milanas! Tačiau į moters gyvenimą įsiveržęs vyras apverčia jos pasaulį aukštyn kojomis.
Narstydama savo giminės likimą, Julija seka tragiškos meilės istorijos, prasidėjusia dar 1954-aisiais, liniją. Net ir po daugelio metų justi, kad ši jautri šeimos drama tebepulsuoja aistra, kad joje būta apgavysčių ir nuoskaudų. O kartais viena gyvenimo klaida veda prie kitos. Tačiau kur glūdi pirmo neteisingo sprendimo šaknys ir ar galima išrauti su šaknimis viską – tėvynę, namus, mylimus žmones ir galiausiai tiesą, kad ir kokia skaudi ji būtų?
Daugiasluoksnis romanas, pasakojantis apie kelis dešimtmečius besitęsiančią italų ir vokiečių šeimos istoriją, kupinas realių faktų, svajonių, neblėstančios meilės, išdavysčių, paslapčių ir didžių pasiaukojimų.
 Danielis Speckas pasiima mus į ilgą kelionę po Italiją ir Vokietiją, ir po kelių puslapių nebesinori sustoti. Jan Weiler  
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi, nepakartojama, kino filmo verta knyga. Jauna kylanti dizainerė Julija keliauja tarp Vokietijos ir Italijos, tarp dešimtmečių, slepiančių jos šeimos istoriją. Milane gautas prizas itin aukštai iškėlė kortelę kaip tik tada, kai joje viskas sugriuvo. Atsirado nežinomas senelis, o senai "miręs" tėvas, pasirodo tebesa gyvas. Ir dar daugybė paslapčių.
  Emigrantams italams Vokietija - ne išradėjų ir galimybių šalis, o šalis tų, kurie privalo paklusti vokiečiams. Tą suprato Vinčensas, Julijos tėvas, būdamas trylikos. Jis pats turėjo du tėvus Encą ir Vincentą, ir vėliau juos abu niekino, bet pasiutusiai mėgo jų automobilių pasaulį. Studijuoti jis nenorėjo vien dėl to, kad neitų savo nežinoto biologinio tėvo, turtingo vokiečio, pėdomis, bet nenorėjo būti ir darbininkas kaip jį užuginęs Encas.
  Vinčensas turėjo ne tik du tėvus, bet ir dvi šalis, dvi moteris. Karmela padėjo Vinčensui rasti jo šaknis, Tania - suteikė sparnus.
  Visiškai nenuspėjama knyga.
 2. 100%
  Pirkau šią knygą tik dėl akcijos ir geros kainos, tačiau su dideliu malonumu "suskaičiau" iki paskutinio puslapio. Puiki šeimos istorija tikrai nepaliks abejingų....
 3. 100%
  Iš pradžių nepatiko…verčiausi per save skaitydama ją. Sunkiai įsikabliavau,gal dėl to,kad apie madą daug visko buvo,o ji manęs visai nedomina. Vėliau,gal tik nuo kokio trečdalio knygos užkabino taip,kad wow! Dabar skaityčiau iš naujo su įdomumu :)))
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...