20%
20%

Bendravimas po mirties

After-death communication

P. Mantle

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9786094032820, ISBN kodas: 9786094032820, SKU: 000000000004138702, Puslapių skaičius: 350, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 20,6x14,3x3, Knygyne: 11.58, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB , Vertėjas: Lina Kulišauskaitė

Ypatinga kaina 9,26 € Knygyne 11,58 €

Sutaupote 2,32 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žmonės, kuriuos mylime, mūsų neapleidžia

„Kai penktą valandą ryto mirė mano brangi žmona, dvi po to sekusias naktis gulėdamas lovoje, kambarį jaučiau prisipildžius visa apimančio gėlių aromato, nors jų namuose niekur nebuvo...“

Bendravimas po mirties (BPM) – tai autentiškos istorijos iš pirmų lūpų; istorijos tų, kurie išdrįso papasakoti apie tai, ką įvairiomis formomis patiria daugelis mūsų – kontaktą su artimaisiais, išėjusiais anapus. Šis kontaktas ypatingas tuo, kad patiriamas be jokių tarpinių priemonių, tokių kaip aiškiaregystė, mediumas ar intervencijos.

Emma Heathcote-James, didžiulio populiarumo sulaukusių knygų Seeing Angels, Psychic Pets bei They Walk Among Us autorė, šia knyga apibendrina ilgamečių atvejų analizių ir tyrinėjimų rezultatus. Tai, kas visus šioje knygoje istorijomis pasidalijusius žmones sieja, yra kažkas ryškiai įsimenamo ir skvarbaus − jiems nerūpi, ar ši patirtis buvo „tikroviška“, ar atkeliavo iš pasąmonės... Svarbiausia, kad tai nutiko ir tam asmeniui turėjo begalinės svarbos bei prasmės.

BPM reiškiniai padeda suvokti dvasinio pasaulio platybes, mūsų protui leisdami pamatyti plačiau aprėpiančią tikrovę – realybę, glūdinčią iki gimimo bei peržengiančią kūniškos mirties ribas. Be to, tai yra ir praktinis vadovas, kuris gali būti skaitomas bei interpretuojamas tiek paprastu, tiek giluminiu suvokimo lygmeniu. Jis numalšins kiekvieno skaitytojo troškimą pažinti, kad ir kuriame dvasinės kelionės etape jis būtų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Nuostabi knyga tiems, kad domisi izoterika ir nori suzinoti daugiau apie tai, kas yra anapus
  2. 80%
    Skaitosi lengvai, istorijos iš asmeninės žmonių, patyrusių bendravimą su mirusiaisiais patirties.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()