-10% su kodu: SUTAUPAU

Bendravimo psichologija šiuolaikiškai

ISBN kodas: 9786090150511, EAN kodas: 9786090150511

Dalia Antinienė, Junona Silvija Almonaitienė, Rosita Lekavičienė, Zita Vasiliauskaitė

EAN kodas: 9786090150511, ISBN kodas: 9786090150511, SKU: 000000000001112637, Puslapių skaičius: 488, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2022-05-11, Formatas: 21,3x14,3x3,4, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
19,18 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šis atnaujintas ir papildytas leidimas skirtas visiems, besidomintiems psichologija ir siekiantiems efektyvesnio tarpusavio bendravimo. 

Norime ar nenorime, mokame ar nemokame, nuo ryto iki vakaro su kuo nors bendraujame: su draugais, šeimos nariais, kaimynais, bendradarbiais, vadovais, klientais, netgi su nepažįstamais žmonėmis. Negana to, atsidūrę vienumoje, imame bendrauti su... savimi. Gebėjimas bendrauti be galo svarbus mūsų gyvenimo kokybei. Kaip išmokti tai daryti kuo efektyviau? 

  • Kas yra žodinis ir nežodinis bendravimas?
  • Kaip išmokti efektyvaus klausymosi?
  • Ką įdomaus bendraudami galime sužinoti ne tik apie kitus, bet ir apie save?
  • Kaip derėtų spręsti konfliktus ir sėkmingai dirbti grupėse?
  • Kokias bendravimo klaidas dažniausiai darome?
  • Kaip pasiruošti viešai kalbai?

Į šiuos ir daugybę kitų aktualių klausimų atsako vadovėlio autorės. Įtvirtinti teorines žinias padės testai, užduotys, diskusiniai klausimai, praktiniai patarimai. Smalsumą žadins bendravimo psichologijos įdomybės ir su Lietuva susiję pavyzdžiai.

ROSITA LEKAVIČIENĖ

Psichologė, socialinių mokslų daktarė, KTU profesorė. Interesų sritys: socialinė asmenybės ir organizacijų psichologija, emocinis intelektas.

DALIA ANTINIENĖ

Psichologė, socialinių mokslų daktarė, LSMU profesorė. Interesų sritys: socialinė psichologija, emocinis intelektas, psichologinis įvertinimas. 

JUNONA S. ALMONAITIENĖ

Psichologė, socialinių mokslų daktarė, LSMU Sveikatos psichologijos katedros docentė. Interesų sritys: socialinė, organizacijų, inovacijų ir kūrybingumo psichologija, psichologijos istorija ir teorija.

ZITA VASILIAUSKAITĖ

Psichologė.  Interesų sritys: praktinė psichologija, psichologinė pagalba.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...