40%
40%

Bent kartą

Once

Morris Gleitzman

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090135709, EAN kodas: 9786090135709, SKU: 000000000001111799, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-18, Formatas: 21,3x14,3x1,5, Knygyne: 7.59, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Gabrielė Virbickienė

Ypatinga kaina 4,55 € Knygyne 7,59 €

Sutaupote 3,04 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kartą pabėgau iš prieglaudos, kad rasčiau mamą ir tėtį.
Sykį iš degančio namo išgelbėjau mergaitę, vardu Zelda.
Kartą prajuokinau nacį, kuriam skaudėjo dantį.
Aš esu Feliksas. Tai mano istorija.
1942 m. Lenkijoje žydų berniukas Feliksas prieglaudoje slepiasi nuo nacių. Tik bėda, kad jis nieko nežino apie karą ir mano, jog prieglaudoje bus, kol tėvai išgelbės savo knygų verslą. Nutaręs, kad tėvams gresia pavojus, Feliksas išvyksta jų įspėti ir patenka tiesiai į nacių okupuotą Lenkiją.
Feliksui viskas yra pramanytos istorijos. Iš kur jo sriuboje atsirado visa morka? Tai ženklas, kad tėvai atvažiuoja jo pasiimti. Kodėl naciai degina knygas? Jie turbūt atvykėliai bibliotekininkai, atsiųsti sutvarkyti pasenusios prieglaudos bibliotekos. Tačiau Felikso kelionė darosi vis pavojingesnė ir jis pamažu pamato siaubą, kurio negali paaiškinti jokios istorijos.
Nepaisant baisumų, Feliksas niekada nepraranda vilties.
Tai istorija, kupina meilės, draugystės ir netgi juoko.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Morris Gleitzman knyga „Bent kartą” skaitytoją nukelia į vieną iš baisiausių istorijos laikotarpių – holokaustą. Tų dienų gyvenimą stebime per neįtikėtinai naivaus ir lakią vaizduotę turinčio dešimtmečio žydų berniuko Felikso akis. Berniuko mąstymas yra toks keistas ir supratimas apie jį supančią aplinką yra toks savotiškas, jog atrodo, kad tai yra vaikas, kuris turi tam tikrų raidos sutrikimų ir viską mato visiškai kitaip negu yra tikrovėje.
  Pats kūrinys yra trumpas, tačiau skaityti Felikso istoriją yra sudėtinga, nors pats vaikas savo istoriją pristato naiviai ir pozityviai. Kadangi apie holokaustą esu skaičiusi ne vieną knygą ir tuo laikmečiu domėjausi, todėl, nors knyga yra parašyta gana paprastais žodžiais, tačiau tarp eilučių supranti, kokius siaubus žmonės išgyveno.
  Paėmę skaityti šią knygą iškart pasiruoškite skaudžiai naivaus vaiko kelionei, kuris nepasiduoda, tikisi, laukia, nes „kiekvienas nusipelnė gyvenime patirti ką nors gero bent kartą“...
 2. 80%
  Įtraukianti istorija apie berniuką, kuris realybės neigimą ir istorijų kūrimą naudoja kaip išgyvenimo priemonę. Puiki knyga apie viltį. Labai domina tęsinys!
 3. 80%
  Jautri knyga vaikams apie žydų berniuką, kuris kurdamas istorijas gelbstisi nuo karo baisumų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...