Bent tiek aš žinau. E. knyga

ISBN kodas: 9786090147535, EAN kodas: 9786090147542

I KNOW THIS MUCH IS TRUE

Wally Lamb

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786090147535, EAN kodas: 9786090147542, SKU: 000000000011002662, Puslapių skaičius: 896, Leidimo metai: 2021-09-20, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 23,5x14,3x5,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Būgienė

17,56 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Amerikiečių rašytojas Wally Lamb sukūrė įspūdingą, širdį veriančią, mistišką ir nuoširdžiai jautrią istoriją apie susvetimėjimą ir žmogišką ryšį, naikinimą ir atsinaujinimą, kaltę ir pasiaukojimą, neapykantą ir atleidimą.

Romanas „Bent tiek aš žinau“ buvo įtrauktas į prestižinio Oprah knygų klubo sąrašus, taip pat sulaukė tarptautinio pripažinimo ir tapo pasauliniu bestseleriu. Jo motyvais 2020 metais buvo sukurtas HBO serialas.

„Šią knygą sunku skaityti, dar sunkiau – nustoti skaičius, o pamiršti perskaičius – tiesiog neįmanoma.“ USA Today


Keturiasdešimtmečio Dominyko gyvenimas byra į šipulius: vėžys pasiglemžė jo motiną, jį paliko žmona, o naujoji draugė kelia vien rūpesčius. Dominykas negali pakęsti vaikystę apnuodijusio patėvio, bet didžiausias jo galvos skausmas yra paranojine šizofrenija sergantis brolis dvynys Tomas.

1990 metų spalio 12 dienos popietę Tomas pašiurpina visus viešosios Tri Riverso miestelio bibliotekos lankytojus. Pareiškęs, kad tai auka Dievui ir bandymas atkreipti dėmesį į karo Irake beprasmybę, jis šaltakraujiškai save sužaloja patėvio peiliu. Priblokštas Dominykas mėgina tesėti mirties patale gulėjusiai mamai duotą pažadą visada rūpintis savo broliu ir stengiasi ištraukti Tomą iš griežto režimo psichiatrinės gydyklos.

Siekdamas susigrąžinti brolį Dominykas yra priverstas stoti į akistatą ne tik su teisine šalies sistema, bet ir su savo vidiniais demonais. Kad suprastų brolį ir jo ligą, jis privalo pažvelgti į savo pykčio bei neapykantos šaltinį. Ši skausminga kelionė gali jį išgelbėti. Arba – galutinai pražudyti.

 


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pritariu USA Today minčiai: " Šią knygą sunku skaityti, dar sunkiau - nustoti skaičius, o pamiršti perskaičius - tiesiog neįmanoma". Knyga tikrai ne iš lengvųjų, reikėjo daryti pertraukas tarp skaitymų, kad galėtum viską "suvirškinti". Tai knyga apie identiškus dvynius, kurių vienas suserga šizofrenija. Mirus mamai, sergančiu broliu rūpinasi sveikasis brolis Dominykas. Knygoje bandoma atskleisti kodėl šia liga susirgo Tomas ir kodėl ji nepalietė Dominyko. Narpliojant ligos ištakas į pasakojimą įterpiamas brolių senelio gyvenimo aprašymas, kurį perkaitęs Dominykas tikisi išsiaiškinti, kas yra tikrasis jų tėtis ir kodėl visa tai nutiko jų šeimai. Iš pradžių galvojau, na kam čia įterptas tas pasakojimas, bet pradėjusi jį skaityti džiaugiausi, nes jis labai tiko ir daug dalykų paaiškino. Dominykui jis irgi padėjo "rasti kelią iš gūdžios savo paties, savo šeimos ir savo šalies istorijos girios tamsybių". Knyga tikrai verta dėmesio.
 2. 100%
  Oi kokia knyga! Apie šeimą, meilę, pasiaukojimą, atsakomybę. Apie stiprų dvynių ryšį. Knyga apimanti laikotarpį nuo brolių vaikystės iki šios dienos, bei ju senelio gyvenimą. Apie priežastis įtakojusias šizofrenijos išsivystymą. Rekomenduoju kiekvienam stiprių kūrinių mėgėjui. 10 iš 10!
 3. 80%
  Įdomi istorija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...