35%
35%
Nauja
Nauja

Berniukas dryžuota pižama

The Boy in the Striped Pyjamas

John Boyne

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 11)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002183271, EAN kodas: 9786094443145, ISBN kodas: 9786094443145, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2020-02-12, Formatas: 21,6x14,4x1,2, Knygyne: 13.69, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Vida Bėkštienė

Ypatinga kaina 8,90 € Knygyne 13,69 €

Sutaupote 4,79 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Du maži berniukai. Du skirtingi gyvenimai. Vienas likimas.

Devynerių Brunui nepatinka naujasis namas. Čia, priešingai nei Berlyne, kur anksčiau gyveno jų šeima, nesidriekia gatvės, abipus jų nestūkso didžiuliai pastatai, nėra vaisių ir daržovių prekystalių, šeštadienio popietėmis gatvėse nesistumdo minios praeivių. Naujojoje vietoje nėra netgi kitų vaikų, su kuriais Brunas galėtų žaisti. Čia tik vaikštinėja tuntas kareivių ir driekiasi didžiulė vielinė tvora. Kitapus jos gyvena daugybė keistų žmonių dryžuotomis pižamomis, tarp jų ir naujasis Bruno draugas Šmuelis.

„Berniukas dryžuota pižama“ – tai istorija apie Antrojo pasaulinio karo metu veikusią koncentracijos stovyklą, kurios gyvenimas vaizduojamas nekalto vaiko akimis. Susidūrus dviem skirtingiems pasauliams kyla daug nesusipratimų.

Devynmetis nesupranta, kodėl tiems žmonėms negalima ištrūkti iš už tvoros. Jis stebisi, kodėl Šmuelis visus kareivius vadina blogais, juk Bruno tėtis – labai geras. Nepaisant to, tarp berniukų užsimezgusi draugystė abiem jiems teikia džiaugsmo ir vilties.

Johnas Boyne’as (g. 1971) – airių autorius, parašęs keliolika knygų. Garsiausias jo kūrinys – „Berniukas dryžuota pižama“, išverstas į daugiau nei trisdešimt kalbų, pelnęs daugybę apdovanojimų, be kita ko, paskelbtas tarptautiniu 2008 metų bestseleriu. Pagal knygą pastatytas to paties pavadinimo filmas. Pristatome naują pataisytą šio romano leidimą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įtraukė labai ir dviem prisėdimais perskaičiau. Nesitikėjau, jog knyga taip baigsis... labai patiko.
 2. 100%
  gera knyga ir filmas
 3. 100%
  Knyga „Berniukas dryžuota pižama“ mane sujaudino iki sielos gelmių. Tai knyga apie Antrojo pasaulinio karo vieną iš didžiausių siaubų – koncentracijos stovyklą ir... žmones, apvilktus dryžuotais drabužiais.

  Knygoje „Berniukas dryžuota pižama“ apie to meto įvykius pasakoja 9 metų vaikas Brunas. Šis berniukas yra nacių karininko sūnus, kuriam pasaulis atrodo lyg didelė, tyrinėjimams skirta vieta. Bruno tėvas buvo paaukštintas ir su šeima, iš jaukių namų Berlyne, persikraustė į Autvitą.
  Brunąs yra nuotykių ieškotojas, siekiantis atrasti kažką naujo ir, persikėlus į naują gyvenamą vietą, jį labiausiai masina gyvenimas, verdantis kitoje tvoros pusėje. Vaikas nesupranta, kodėl jis negali smagiai leisti laiko ir žaisti su vaikais, kurių yra daugybė, tačiau jie yra kitoje tvoros pusėje.

  Nors ir žinodamas, kad kita tvoros pusė jam yra uždrausta, tačiau, pavargęs nuo buvimo name ir nerasdamas kuo užsiimti, slapčia iškeliauja tyrinėti. Brunas susipažįsta su Šmueliu, keistu, liesu berniuku, kuris yra kitoje tvoros pusėje. Užsimezga draugystė...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...