18%
18%

Beveik neįtikėtina

ISBN kodas: 9789955245612, EAN kodas: 9789955245612

Martine Murray

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 9)

ISBN kodas: 9789955245612, EAN kodas: 9789955245612, SKU: 000000000001102974, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 252, Leidimo metai: 2007-03-01, Formatas: 13x20,5, Knygyne: 8.36, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rūta Daugėlienė

Ypatinga kaina 6,86 € Knygyne 8,36 €

Sutaupote 1,50 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Martine Murray gimė Melburne, ten gyvena ir iki šiol. Didesnę gyvenimo dalį ji praleido studijuodama nepraktiškus dalykus, tokius kaip menas, akrobatika, šokis, o rašyti pradėjo todėl, kad turėjo ypatingai mielą šunelį, apie kurį labai norėjo papasakoti. Martine Murray yra išleidusi dvi paveikslėlių knygeles, tris romanus ir vieną paveikslėlių knygelę su pasakojimais.
 
Knyga Beveik neįtikėtina Kedrės B. Hartli istorija (tos, kuri planavo gyventi nepaprastai) buvo įtraukta į rinktinių knygų, skirtų jauniesiems skaitytojams, sąrašą. Australijos Knygos draugijos Vaikų knygos taryba 2003 m. iš šio sąrašo išrinko vieną, kurią pripažino Metų knyga. Taip pat, ši knyga buvo teigiamai įvertinta teikiant 2002 metų Viktorijos valstijos vyriausybės vadovo literatūrines premijas, įtraukta į galutinį sąrašą NPV (Naujojo Pietų Velso) vyriausybės vadovo apdovanojimui už literatūros kūrinius gauti ir į Tarptautinės jaunimo bibliotekos sudarytą Baltųjų kranklių rinkinį iš geriausių knygų vaikams (projektas su UNESCO).
  
Kedrės B. Hartli istorija – tarsi tokia pat kaip ir kiekvienos paprastos mergaitės, kasdien einančios į mokyklą, nelabai mėgstančios matematiką,  tačiau labai prisirišusios prie savo šunelio, savo geriausios draugės ir savo šeimos narių. Tačiau ši istorija mums įrodo, kad kiekviena eilinio  gyvenimo diena yra kupina žavesio, paslapčių, naujų pažinčių, naujų atradimų, jei... jei jūs į gyvenimą žiūrite smalsiai, esate ir norite būti veikli, o savo veiklą nuolatos įvairinate  humoro pagardais. Jei taip, tai... vieną dieną  į jus įsiskverbs žvilgsnis, rimtas ir gilus... Kodėl berniukui taip gera laipioti medžiais?... Kodėl mergaitei visa tai labai svarbu?.......
 
„Jis pažiūrėjo į mane lyg svarstydamas, ar verta man aiškinti. Į mane įsiskverbė jo plačiai atvertų akių žvilgsnis, rimtas ir gilus. O jo akys, tarsi laukinio, buvo tokios, lyg jis kažką žinotų. Bet ką jis galėtų žinoti? Jis taip įdėmiai žiūrėjo į mane, lyg ieškotų kokio nors trūkumo manyje. Aš neramiai sujudėjau. Jis nusisuko, atmetė galvą ir nusijuokė. Tada pašoko, griebė už šakos, įsisiūbavo ir atsidūrė ant šakos. Turiu prisipažinti - tai buvo įspūdinga”
 
„Martine Murray yra viena universaliausių Australijos vaikų rašytojų ir iliustratorių, kurianti prizus laiminčias paveikslėlių knygeles, apsakymus vaikams ir romantiškas istorijas paaugliams lygiai taip pat lengvai kaip anksčiau pati atlikdavo atbulinius oro kūlversčius ir versdavosi šonu ore neatsistodama ant rankų”
AMŽIUS (THE AGE)
 
„šviežias ir originalus balsas...istorija papasakota išmintingai, išraiškingai ir sąmojingai
VAIKATO LAIKAS NZ (WAIKATO TIMES NZ)
  
„Eilinis priemiestis su eiliniais, iš dalies ekscentriško charakterio gyventojais aprašytas taip, lyg būtų neeilinis. Tai dėka autorės Murray sugebėjimo ypač vaizdingai apibūdinti. Skaitytojai negalės patikėti, kad galima taip vaizdžiai kurti”
KIRKUS APŽVALGA JAV (KIRKUS REVIEW USA)
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
  1. 80%
    Patiko :)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...