20%
20%

Bičių istorija

BIENES HISTORIE

Maja LUNDE

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 25)

SKU: 000000000002173133, EAN kodas: 9786094662478, ISBN kodas: 9786094662478, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Puslapių skaičius: 408, Leidimo metai: 2017-07-01, Formatas: 22,1x14,7x3,4, Knygyne: 14.69, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Justė Nepaitė

Ypatinga kaina 11,75 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 2,94 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Iš tiesų saulė švietė kaip švietusi. Mirtinai kepino planetą.
Aš netekau bičių.

Maja Lunde (g. 1985 m.) – norvegų scenaristė, knygų vaikams ir jaunimui autorė. „Bičių istorija“ – pirmoji jos knyga suaugusiesiems, iškart pavergusi skaitytojus ir tapusi pasauliniu bestseleriu.

Anglija, 1852 m. Mokslininkas ir prekiautojas sėklomis Viljamas skendi neviltyje. Jo tyrimai, regisi, nieko verti, verslas vos gyvas, šeima skursta. Niekas netiki, kad jam pavyks išsikapstyti. Tačiau Viljamas turi idėją, užvaldžiusią visas jo mintis – sukurti visiškai naujo tipo bičių avilį. Ir tai turėtų pakeisti viską…

JAV, Ohajo valstija, 2008 m. Bitininkas Džordžas visas jėgas atiduoda savo nuošaliam ūkiui puoselėti. Bičių ūkis turi plėstis ir klestėti, o sūnus Tomas – vieną dieną tęsti tėvo pradėtą darbą. Tačiau Tomas svajoja palikti namus ir studijuoti žurnalistiką… Nesantaika tęsiasi tol, kol vieną dieną paaiškėja, kad asmeniniai nesutarimai nebeturi jokios reikšmės, atsidūrus ant katastrofos slenksčio – mat pasaulyje ima dingti bitės.

Kinija, 2098 m. Didžiuliai sodai driekiasi eilėmis, o Tao drauge su kitomis darbininkėmis apdulkina žiedus rankomis, nes bičių jau seniai nebėra nei vienos. Labiau už viską ji trokšta, kad jos trimetis sūnus būtų laimingas. Bet staiga mažajam Vei-Venui nutinka baisi nelaimė, kurios priežasties niekas nežino... paaiškėja, kad ant plauko kabo ne tik Tao sūnaus gyvybė, bet ir žmonijos ateitis.

Ar tai trileris? Distopija? Šeimos romanas? Viskas kartu. Viskas susiję. Trys istorijos, trys epochos, bitės ir tyli, gniaužianti kvapą, kova už mūsų visų ateitį.
Maja Lunde pasakoja apie praradimą ir viltį, apie patirtį ir žinias, perduodamas iš kartos į kartą ir apie nematomas gijas, siejančias žmonių istoriją su bičių istorija. Tai knyga, nuo kurios neįmanoma atsiplėšti, nes ji – ne apie bites, o apie mus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi knyga, aprašomos trys skirtingo laikotarpio istorijos susijusios viena su kita, jas sieja bitės.
  Koks būtų pasaulis, kokie būtume mes, jei nebebūtų bičių..?
 2. 100%
  Puiki knyga, įtraukiancios istorijos
 3. 100%
  Verta dėmesio knyga. Romane pasakojamos istorijos labai skirtingos bei vyksta skirtingais laikotarpiais, bet esminė detalė visas jas sujungia į vieną ištisą istoriją. Perskaičius knygą iš tiesų kilo daug klausimų, o jei iš tiesų nebeliktų bičių, tai kaip MES gyventume?
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...