Bičių šokis. E.knyga

ISBN kodas: 9786090144688, EAN kodas: 9786090144671

The Beekeeper‘s Promise

Fiona Vilpy

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 10)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786090144688, EAN kodas: 9786090144671, SKU: 000000000011002436, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2021-03-17, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,10, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rima Rutkūnaitė

9,99 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šiame pasaulio kampelyje yra kažkas nepaaiškinama. Tai per amžius traukia žmones. Vadink, kaip nori, bet gal kai kas iš tikrųjų ima traukti žmones į šitą vietą, kai jiems gyvenime šito prireikia labiausiai.

Į nedidelį Kuljako miestelį Prancūzijoje atkeliauja neseniai tragišką avariją išgyvenusi ir vyrą palaidojusi jauna moteris Abė Hovs. Ji visai neplanuotai įsidarbina sename prancūzų šeimos dvare su malūnu ant upės kranto, kur atsiveria ne tik nuostabūs gamtos vaizdai, bet ir kadaise čia gyvenusių žmonių istorijos. 
Viena istorija apie jauną bitininkę Elianą Marten ypač paliečia Abę, o ilgainiui pakeičia jos gyvenimą. 

1938-ieji, karo išvakarės. Šato Belvju dvarui priklausančiame malūne gyvena aštuoniolikmetė Eliana su šeima. Mergina susižadėjo su vyndarių ūkyje dirbančiu Metju ir jaunuoliai planuoja bendrą ateitį. Tačiau prasidėjęs karas sudaužo jų svajones...

Bičių šokis“ – istorija apie dvi nepaprastas moteris, kurios patyrė daug sunkumų, bet nepalūžo. Tai jautrus pasakojimas apie meilę, šeimą ir karo praradimus, bet labiausiai – apie nepalaužiamą žmogaus dvasios stiprybę, bendrystės svarbą ir pasiryžimą išlikti sąžiningam net ir sunkiausiais gyvenimo momentais.

Knyga yra pelniusi ROMANTIŠKIAUSIOS KNYGOS nominaciją.

Prieš pradėdama rašytojos karjerą, britė Fiona Valpy dirbo reklamos ir viešųjų ryšių srityse. Dabar autorės bibliografijoje – septynios knygos. Lietuvių kalba išleistas romanas „Prisiminimų jūra“. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dviejų linijų knyga - viena apie skaudžius antrojo karo prisiminimus, kita linija - sunkus asmeninio gyvenimo kelias, netikusį pasirinkimą. Kad ir kaip būtų keista, greta einančios dvi skirtingos linijos, tarpusavy visai nesusijusios, tačiau kiekviena savaip skausminga ir įdomi.
 2. 100%
  Nuostabi knyga. Nors veiksmas vyksta antrojo pasaulinio karo metu ir baisių dalykų čia netrūksta, tačiau knyga kvėpuoja šiluma, jaukumu. Kiek daug įdomių faktų sužinojau apie bičių gyvenimą. Įdomi paralelė vedama romane tarp bičių šokio ir pagrindinės romano veikėjos.
 3. 100%
  Apie meilę, šeimą, praradimus, dvasios stiprybę. Gražus pasakojimas pakaitom dviejų pagrindinių herojų. Patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...