Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Bridžita Džouns. Kūdikis

BRIDGET JONES’S BABY: THE DIARIES

Helen Fielding

Iš anglų k. vertė Rasa Drazdauskienė,

208 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,1 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090128732,

Prekės kodas 9786090128732.

Klubo kaina:
10,46
Knygyne:
11,89
Sutaupote:
1,43  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

„Nėra knygos, kurią rekomenduočiau su didesniu džiaugsmu... Iki ašarų juokinga, stebuklingai įžvalgi, be galo jaudinanti“, – Jilly Cooper

Šios kartos fenomenas ir visų tobulųjų moterų priešingybė Bridžita Džouns tiesiog užkariavo pasaulį: knygos išleistos 40 šalių daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu!

Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“, „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, „Bridžita Džouns. Kūdikis“ ekranizuoti, o filmuose vaidino garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

BRIDŽITA DŽOUNS – NĖŠČIA!

Bridžita vis dar neištekėjusi ir juo labiau neketina tapti motina, nors jos biologinis laikrodis tiksi kurtinamai garsiai – ir staiga paskutinę akimirką paaiškėja, kad ji nėščia: įvykis turėtų būti kupinas džiaugsmo, jei jo netemdytų nesmagus, tačiau gyvybiškai svarbus klausimas: kas kūdikio tėvas? Markas Darsis, padorus žmogus ir garsus žmogaus teisių advokatas? O gal Danielis Kliveris, sąmojingas ir žavus, tačiau garsus emocinis užknisėjas?

Neapsakomai juokinga ir iki ašarų jaudinanti istorija apie artėjančio gimdymo išgąstį, motinystės palaimą ir socialinę, profesinę, technologinę, kulinarinę bei nėštumo sukeltą sumaištį: Bridžita Džouns, visame pasaulyje išgarsėjusi ir visų pamėgta viengungė toliau pasakoja apie savo (ir ne tik) gyvenimą.

  

 

Apie Helen Fielding

Anglų rašytoja ir scenaristė visam pasauliui žinoma kaip fikcinio veikėjo Bridžitos Džouns kūrėja. Populiarioji autorės trilogija: „Bridžita Džouns dienoraštis“, „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“ tapo bestseleriu pasauliniu lygmeniu ir sulaukė nepakartojamos sėkmės. 1998-aisiais Helen pelnė Metų Britų Knygos apdovanojimą. Jos humoro istorija išleista dešimtyse šalių, parduota daugiau nei 17 milijonų egzempliorių.
Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, pirmoji dalis nominuota oskarui, o filmuose pasižymėjo garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

Komentaras