18%
18%

Budėjimas baigtas

END OF WATCH

Stephen King

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090134702, EAN kodas: 9786090134702, SKU: 000000000001111223, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 432, Leidimo metai: 2018-10-22, Formatas: 23,5x14,3x2,6, Knygyne: 18.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina 15,08 € Knygyne 18,39 €

Sutaupote 3,31 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

PONAS MERSEDESAS RADO BŪDĄ PASTŪMĖTI ŽMONES NUSIŽUDYTI, IR BILUI HODŽESUI SU HOLE GIBNI TEKS SUGALVOTI, KAIP JĮ SUSTABDYTI – KITAIP IR PATYS TAPS JO AUKOMIS.


Galvos smegenų traumų klinikos 217-ojoje palatoje kažkas nubudo. Pragaištingasis Breidis Hartsfildas, per miesto rotušės skerdynes nužudęs aštuonis žmones ir dar daugiau sunkiai sužalojęs, penkerius metus praleido ligoninėje vegetacinės būklės. Išoriškai sustingęs, bukai spoksantis apsiseilėjęs Breidis iš tiesų atsigauna, negana to, įgyja naujų grėsmingų galių ir sugeba sukelti neįtikėtiną sumaištį nė neiškeldamas kojos iš palatos.


Buvęs policijos detektyvas, dabar – pensininkas Bilas Hodžesas, Pono Mersedeso ir Radybų herojus, yra įkūręs nedidelį tyrimų biurą ir dirba drauge su partnere Hole Gibni – ta pačia moterimi, kurios smūgis nugramzdino Hartsfildą į komą. Iškviesti dėl dviejų įtartinų mirčių, keistai susijusių su rotušės skerdynėmis, abu nejučia įtraukiami į pačią pavojingiausią bylą – grėsmė kyla ne tik jų gyvybėms. Breidis Hartsfildas grįžo – ir planuoja keršyti ne tik Hodžesui su draugais.


Knyga Budėjimas baigtas Stephenas Kingas užbaigia kvapą gniaužiančią Hodžeso trilogiją, sudeda taškus Pono Mersedeso ir Radybų detektyvinėse istorijose. Kaustančia įtampa pasižymi visi jo bestseleriai. Rezultatas – bauginantis žvilgsnis į žmogaus pažeidžiamumą ir neprilygstamas stingdantis laukimas. Niekas nėra šito įvaldęs geriau už Kingą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai viena rimčiausių Kingo knygų. Joje pasakojama gal ne tiek siaubo, kiek detektyvinė istorija, bet taip pat paliečiamos tokios temos, kaip įtraukiantis interneto pasaulis, vis didėjantis paauglių savižudybių skaičius, senatvė, susidūrimas su mirtina liga...
 2. 100%
  Puiki Hodžeso trilogijos pabaiga. Istorija pateikia ne tik šiurpuliukų, bet ir pakankamai veiksmo, leidžia dar geriau susipažinti su trilogijos veikėjais, juos perprasti. Įtraukianti ir sunkiai paleidžianti.
 3. 100%
  Pirmoji Kingo perskaityta knyga. Vietomis nesinorėjo knygos paleisti iš rankų. Patiko, bandysiu skaityti istorijos tęsinį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...