20%
20%

Būk postegzistencialistas. 100 žingsnių. Praktinė filosofija

Tomas Lagūnavičius

SKU: 000000000002169907, EAN kodas: 9786094089091, ISBN kodas: 9786094089091, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 209, Leidimo metai: 2017-01-03, Formatas: 24x17x1, Knygyne: 14.19, Leidykla: Leidykla "Technologija"

Ypatinga kaina 11,35 € Knygyne 14,19 €

Sutaupote 2,84 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Identiteto (lot. identitas (kilm. identitatis) – tapatybė, individualumas, „Aš“ vientisumo ir išbaigtumo pajautimas) ir savasties paieška yra viena svarbiausių globaliame pasaulyje gyvenančio žmogaus užduočių. Žmogus, ieškodamas identiteto, susiduria su įvairiomis kliūtimis. Pirma - identitetų variantų pasirinkimas yra labai platus - šiuolaikinis žmogus gali tapatintis su tradicionalistais, postmodernistais, pragmatistais ir kt. Antra - žmogus gali būti nesusidūręs su šiomis tapatybėmis, kurių vertybės, elgesio modeliai, mąstymo stereotipai ir kt. yra neaiškūs, bei nežinotų, kaip juos reikėtų realizuoti praktiškai. Šioje knygoje aprašau vieną iš šiuolaikinės visuomenės identitetų – postegzistencialisto tapatybę.  Postegzistencialistas - autentiškai gyvenantis žmogus, užpildantis savo egzistenciją prasme, verte, ir nėra atsakingas už savo pasirinkimus. Postegzistencialisto tapatybė skiriasi nuo egzistencialisto. Svarbiausias skirtumas - egzistencialistas atsako už savo pasirinkimus, o postegzistencialistas – ne. Kodėl postegzistencialistas neatsako už juos? 1. Centrinės nervų sistemos tyrimai rodo, kad mūsų sprendimai priimami nesąmoningai. Sąmonę jie pasiekia tik po 3- 60 sek. 2. Sudarant turinį, reikia atsižvelgti į išorinės aplinkos impulsus: žmonių elgesį, reklamą, socialinės normas ir kt. 3. Visos  vertybės ir elgesio normos yra santykinės, nėra žmogaus elgesio vienodų vertinimo kriterijų. 4. Šiandieninis mano „Aš“ skiriasi nuo vakarykščio „Aš“. „Aš“ yra dinamiškas ir kintantis. Todėl už vakarykščio „Aš“ sprendimus negalite būti atsakingas.  Šioje knygoje pateikta 100 žingsnių tiems, kurie norėtų būti postegzistencialistais. Kaip juos įgyvendinsite praktiškai gyvenime, renkatės jūs, todėl knygos autorius už tai neatsako.  Kaip veikia 100 žingsnių sistema? Judėti galite pasirinktinai. Pirmas veiksmas - išsirinkti pradinį žingsnį. Viską skaitykite atidžiai.  Ši knyga parengta iš trijų praktinių dalių: teorija, pratimai ir vietos užrašams. Perskaitę teoriją, pratimų galite ir neatlikti. Jeigu nuspręsite atlikti, tuomet užrašykite savo patirtis, mintis, jausmus ir kt. Patartina pratimus atlikti, nes be patirties yra mažai galimybių kažką analizuoti ir daryti išvadas. Pratimą kartokite ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Apsisprendėte? Tuomet pradėkime.   
   
„Būk postegzistencialistas. 100 žingsnių. Praktinė filosofija“ – saviugdai skirta knyga, kaip tapti prasminga ir autentiška gyvenančia asmenybe. Autorius remiasi tiek savo patirtimi, tiek kitų autorių literatūra. Šios žinios padės žmonėms, kurie norėtų gyventi ne praeities arba ateities iliuzijose, o „čia ir dabar“.   

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...