20%
20%

Būkite drąsios, ne tobulos

Brave, not Perfect

Reshma Saujani

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002181377, EAN kodas: 9786098233445, ISBN kodas: 9786098233445, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 224, Leidimo metai: 2019-07-22, Formatas: 21,5x14x3, Knygyne: 13.49, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Lina Kubertavičiūtė

Ypatinga kaina 10,79 € Knygyne 13,49 €

Sutaupote 2,70 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

    Ar nusikamuojate kasdien stengdamasi ne tik nudirbti visus darbus, bet ir atlikti juos nepriekaištingai?
    Ar dažnai neužmiegate, nes nesiliaujate galvojusi apie mažiausias klaidas, arba nerimaujate dėl to, ką kas nors apie jus mano?
    Ar kada nors esate praleidusi progą – užmegzti naujus santykius, gauti norimą darbą ar priimti asmeninį iššūkį – nes bijojote, kad jums nepavyks?
    Ar jūs sau neleidžiate patirti nesėkmės?

Esate ne viena. Moterys nuo mažumės mokomos elgtis atsargiai. Gero linkintys tėvai ir mokytojai mergaites apdovanoja už romumą ir mandagumą, ragina būti atsargias, kad neužsigautų, ir kreipia link veiklos, kuria užsiimdamos galėtų iškart sublizgėti. O iš berniukų tikimasi, kad jie garsiai kalbės, susipurvins, grubiai žais ir įkops į patį karstynės viršų. Kitaip tariant, berniukai auklėjami taip, kad užaugtų drąsūs, o mergaitės – tobulos. Todėl užaugome nesėkmės bijančiomis moterimis. Laikas pažaboti savo baimę, kad ji neužgožtų svajonių, neribotų pasaulio ir šitaip nemenkintų mūsų galimybių būti laimingoms.

Vietoje tobulumo rinkdamosi drąsą galime atrasti jėgų prabilti, atsisakyti to, dėl ko jaučiamės nelaimingos, ir siekti to, ko iš visos širdies trokštame. Siekdamos tobulumo galime pasirinkti kelią, kuris atrodo saugus, o siekdamos drąsos galime pasirinkti kelią, kuriuo mums ir buvo skirta eiti.

Šioje knygoje, kurią parašyti įkvėpė TED konferencijoje pasakyta ir didelio populiarumo sulaukusi jos kalba, Rešma Saujani parodo, kaip atsisveikinti su tobulumu ir iš naujo save užprogramuoti drąsai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Verta dėmesio knyga.
 2. 80%
  Knyga gal ir nėra iš pačių stipriausių, psichologine prasme, tačiau galima rasti tikrai gerų patarimų, kaip atsikratyti nerimo dėl menkniekų. Patarčiau perskaityti tiems kas augina vaikus, labiau gal paauglius, suprasti jų psichologiją, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Ką padaryti, kad jie įgautų daugiau pasitikėjimo savimi.
  Labai patiko keletas minčių.
  ''Perfekcionizmas išties gali sugadinti gerus dalykus. Užuot leidęs mums pamatyti viską, ką padarėme gerai, jis reikalauja perdėtai susitelkti į vieną dalyką, kurio nepadarėme visu šimtu procentų."
  "Vaikai pradeda bijoti iššūkių tik tuomet, kai pradeda save vertinti (esu šaunus arba nešaunus)."
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...