Centrinis parkas

Central Park

Guillaume Musso

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 35)

ISBN kodas: 9789955238362, SKU: 000000000002162802, Originalo kalba: Prancūzų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Leidimo metai: 2015-06-01, Viršelio tipas: Aplankas, Puslapių skaičius: 312, Formatas: 21,7x15,2x2,7, Knygyne: 13.95, Vertėjas: Donata Pleskevičienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 9,77 € Knygyne 13,95 €

Sutaupote 4.18€ (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Alisa ir Gabrielius visiškai neatsimena, kas įvyko praėjusią naktį. Tačiau jai lemta apversti jų gyvenimą aukštyn kojom.

Niujorkas, 8 valanda ryto.
Alisa, jauna Paryžiaus policininkė, ir Gabrielius, amerikietis pianistas, nubunda ant suolelio Centriniame parke prikaustyti vienas prie kito antrankiais. Jiedu nepažįsta vienas kito ir nepamena, kad kada nors anksčiau būtų susitikę.
Vakar vakare Alisa dalyvavo vakarėly su draugėmis Eliziejaus Laukuose, o Gabrielius koncertavo Dubline. Neįmanoma? Ir vis dėlto...
Kaip jie čia atsidūrė? Kieno krauju ištepta Alisos palaidinė? Kodėl jos pistolete trūksta vienos kulkos?

2012 m. leidykla „Baltos lankos“ išleido Guillaume’o Musso romaną Angelo kvietimas. 2011 m. Prancūzijoje šią knygą lydėjo neįtikėtina sėkmė – buvo parduota daugiau kaip 1,5 mln. egzempliorių. Lietuvoje ji irgi sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.
2013 m. lietuviškai pasirodė šio autoriaus romanas Po 7 metų,  2014 m. – Rytoj ir Popierinė mergina. Šie kūriniai taip pat sulaukė didelės sėkmės.

Guillaume’as Musso (Gijomas Muso, gim. 1974) – populiariosios prancūzų literatūros fenomenas. Pasaulyje parduota daugiau kaip 22 milijonai jo kūrinių egzempliorių, jie išversti į 38 kalbas. 2011 m. Prancūzijoje jis buvo perkamiausias autorius.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 35)
TOP komentarai
 1. Jolanta
  100%
  Patiko. Tik pabaiga netika ir nelabai aiski.
 2. Birute
  100%
  Labai patiko,tokia visai nenuspejama,ir pabaiga labai netiketa...
 3. Vitalija
  100%
  Realybė ir fantazijos - sunku atskirti, bet detektyvinis žanras geras.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Guillaume Musso

  Prancūzas Guilliaume Musso knygas mylėjo jau nuo vaikystės – vasaras dažnai praleisdavo bibliotekoje, kuriai vadovavo jo mama, o įkvėpimą savo pirmajai knygai surado, kai būdamas devyniolikos keliems mėnesiams išvažiavo į Jungtines Amerikos Valstijas, kur dirbo ledų pardavėju ir bendravo įvairių socialinių sluoksnių žmonėmis. Grįžęs studijuoti Ekonomikos į gimtąją Prancūziją, Gilliaume Musso pradėjo rašyti knygą, kuri buvo išspausdinta 2001 metais. Guilliame Musso yra vienas iš labiausiai skaitomų prancūzų rašytojų, o jo knygos Prancūzijoje nominuotos labiausiai tinkamomis ekranizacijoms.
  Gilliaume Musso knygos išsiskiria savo unikalia atmosfera, moderniu pasakotojo tonu ir pavergė skaitytojus nuo pat pirmųjų dienų knygynų lentynose. Autoriaus knygos išverstos daugiau kaip į dvidešimt kalbų, o jo knygos „Dabarties akimirka“, „Ar būsi ten“, „Angelo kvietimas“, „Centrinis parkas“, „Rytoj“, „Popierinė mergina“, „Po septynerių metų...“ dėl stiprios siužetinės linijos ir intriguojančios meilės istorijos derinio žavi ir romantinės, ir detektyvinės literatūros mėgėjus.


  Jums taip pat gali patikti...