GERA KAINA

Chanel. Intymus gyvenimas

ISBN kodas: 9789955238089, EAN kodas: 9789955238089

Chanel. An intimate life

Lisa Chaney

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002165230, ISBN kodas: 9789955238089, EAN kodas: 9789955238089, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 432, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-05-10, Formatas: 24x15x3,4, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aistė Černiauskė

Ypatinga kaina
19,35 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kontroversiška istorija apie XX amžiaus mados legendą – Chanel.

Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje Gabrielle (Coco) Chanel iš esmės pakeitė moterų drabužius. Tačiau tai buvo tik regimiausia sudėtingų pokyčių, prie kurių ji prisidėjo, dalis. Savo netradiciniu ir neįprastu gyvenimu – iš žeminančio skurdo į mados viršūnę – Chanel padėjo sukurti modernios moters sampratą.
Ši ypatinga biografija iškelia aikštėn stulbinantį gyvenimą ir parodo, kaip įtakingiausia savo amžiaus dizainerė virto maištingo ir pažangaus stiliaus ikona. Jos legendą kūrė gausybė meilės romanų: sąmojinga, savita, kerinti Chanel tapo ne vieno garsaus menininko, tarp jų – Stravinskio, Picasso ir Dali, mūza, globėja ar meiluže. Tačiau skaudžiausių detalių nepastebėjo nė vienas ankstesnis biografas.
Remdamasi naujai atrastais meilės laiškais, policijos įrašais ir interviu, Lisa Chaney atskleidžia tiesą apie Chanel priklausomybę nuo narkotikų ir romanus su moterimis. Ji taip pat galutinai atsako į seniai ramybės nedavusį klausimą apie Chanel meilužį vokietį: ar jis buvo nacių šnipas?
Čia atskleidžiamas Chanel paveikslas – skandalingas, jis paslaptingesnis ir tamsesnis negu bet kurioje kitoje iki šiol parašytoje biografijoje.

Solidi ir išsami knyga apie vieną paslaptingiausių dizainerių.
Vogue

Nagrinėdama atrastus meilės laiškus, asmeninius dienoraščius ir atsiminimus, cituodama pačios Chanel žodžius knygos autorė Lisa Chaney atskleidžia už mados ikonos besislepiančią moterį – jos pažeidžiamumą, vienišumą, neviltį. Itin svarbios autorės įžvalgos apie Chanel vaidmenį kuriant modernios, nepriklausomos moters, kuri garbina ir grožį, ir patogumą, įvaizdį.
Library Journal

Gili ir įspūdinga biografija, parašyta pasitelkiant naujus, anksčiau nepublikuotus šaltinius, apie prieštaringą, tačiau vienareikšmiškai talentingą moterį, kurios vardas visuomet išliks rafinuotumo ir originalumo sinonimas.
Booklist

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai biografinė knyga, atskleidžianti subtilius garsiosios moters gyvenimo įvykius. Autorė aprašo Chanel gyvenimą, aprėpdama skaudžią vaikystę, jaunystės polėkį. Atskleidžiami intriguojantys faktai, leidžiantys moterį pažinti iš kitos pusės. Skaitytojas šioje knygoje sužinos, kodėl nūdienoje žymi moteris vadinama būtent chanel, kada prasidėjo Chanel santykis su mada, kaip jai sekėsi kurti, kuo ji buvo ypatinga, koks jos buvo ryšys su vyrais ir kitomis moterimis, kaip ji gyveno, uždirbo pinigus ir kuo stebino...
 2. 80%
  Kas domisi CHANEL gyvenimu ir mados kilimu praitame simtmetyje, knyga patiks. Suzinojau nauju faktu is jos gyvenimo. Stipri asmenybe, verta zavesio ir laikytina pavyzdiu.
 3. 60%
  Didžiuojuosi įveikusi, nes knyga tikrai ilga ir tiek pilna visokių faktų. Nėra toks lengvas skaitinys. Tačiau vertinga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...