35%
35%
TOP
TOP

Chanel iš arti

Chanel Intime

Isabelle Fiemeyer

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090115282, EAN kodas: 9786090115282, SKU: 000000000001109986, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2014-11-07, Formatas: 27,7x20,3x2,5, Knygyne: 30.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Birutė Gedgaudaitė

Ypatinga kaina 19,75 € Knygyne 30,39 €

Sutaupote 10,64 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Apie Coco Chanel gyvenimą ir veiklą pasakyta, parašyta ir nufilmuota labai daug, išskyrus tai, kas atsiskleidžia iš arti, iš privataus gyvenimo detalių: jos polinkis į simbolizmą, ezoteriką ir poeziją, prisirišimas prie mylimų žmonių, savo šeimos, ypač sūnėno André Palasse’o, kurį užaugino kaip sūnų. Gabrielle Labrunie, André Palasse’o duktė ir vienintelė Coco Chanel paveldėtoja, su ja artimai bendravusi keturiasdešimt metų, draugiškai sutiko atverti savo namų duris ir pasidalyti prisiminimais. Ši knyga, susidedanti iš penkių chronologiškų dalių: „Tamsuma“, „Nematoma tikrovė“, „Poetinės būsenos“, „Atitikimai“ ir „Atgarsiai“, – atveria privatų Coco Chanel gyvenimą ir priartina prie jos paslapties. Daiktai ir dokumentai, apie kuriuos čia kalbama, dažniausiai nežinomi ir neskelbti, –  tai Coco pasaulio nuotrupos: jos didžiosios meilės Boy Capelio ir Vestminsterio kunigaikščio dovanos, knygos, baldai, mėgstami aksesuarai ir papuošalai, asmeniniai drabužiai ir buto Kambono gatvėje puošyba.

ISABELLE FIEMEYER yra Coco Chanel biografijos „Coco Chanel, paslapties aromatas“ („Coco Chanel, un parfum de mystère“, Payot, 1999) ir Marcelio Griaule’io biografijos „Marcel Griaule, pilietis dogonas“ („Marcel Griaule, citoyen dogon“, Actes Sud, 2004) bei romano „Trys Esteros vardai“ („Les trois noms d’Esther“, Maurice Nadeau, 2008) autorė.

FRANCISO HAMMOND’O sritis – gyvenimo menas. Jo nuotraukos skelbtos daugelyje leidyklos „Flammarion“ leidinių, pavyzdžiui, „Prie ambasadoriaus stalo: Amerikos pasiuntinio rezidencijos Paryžiuje receptai“ („À la table de l’ambassadeur: les recettes de la résidence de l’ambassadeur américain à Paris“, 2009) ir „Istorinės buveinės, ambasadorių rezidencijos Paryžiuje“ („Demeures historiques, les résidences d’ambassadeurs à Paris“, 2010).

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai patiko.
  2. 100%
    Gal tai ir nėra tradicinė biografija, kaip mes ją įsivaizduojame (pasakojimas nuo gimimo iki mirties), tai daugiau atskiri pasakojimai iš Chanel gyvenimo, kuriuos pasakoja jos giminaitė. Bendrą supratimą apie tai, kuo Chanel gyveno, kas ją supo, kas jai buvo svarbu tikrai galima susidaryti. Labai kokybiškos ir gražios nuotraukos, puiki pasakojimo kalbą. Rekomenduoju visiems, kurie nori užpildyti likusias spragas po tarkim kitos skaitytos Chanel biografijos, o taip pat tiems, kurie nori pažinti šią nepaprastą moterį. Nepaprastai estetiška knyga :-)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...