35%
35%
Nauja
Nauja

Cilkos kelias

Cilka's Journey

Heather Morris

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 31)

SKU: 000000000002183675, EAN kodas: 9786094793264, ISBN kodas: 9786094793264, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2020-04-23, Formatas: 21x14,5x2,8, Knygyne: 17.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

Ypatinga kaina 11,74 € Knygyne 17,99 €

Sutaupote 6,25 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Paremta tikra Cilkos Klein nepaprasto likimo istorija


Grožis išgelbėjo jai gyvybę – ir pasmerkė ją kančiai
1942-aisiais šešiolikmetė Cilka Klein ištremiama į Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklą. Vyresnysis karininkas Švarchuberis, neatsispyręs jos jaunystei ir grožiui, netrukus ją paskiria mirtininkių bloko viršininke ir priverčia tapti savo meiluže. Cilka suvokia: koncentracijos stovykloje galia, net ir primesta, lygi išlikimui. Tačiau už šią galią jai tenka brangiai mokėti. 
Išvadavus Aušvicą-Birkenau, Cilka apkaltinama kolaboravimu su naciais ir sovietų įkalinama atšiauriausioje pasaulio vietoje – Vorkutos gulage už poliarinio rato Sibire. Ten ji praleis dešimt metų: negailėdama savęs slaugys ligonius, dirbs kitus alinančius darbus. Ir sutiks Aleksandrą, tomis žvėriškai sunkaus gyvenimo sąlygomis Cilkos širdyje pabudinusį meilę.
Šis romanas – neišmatuojamos žmogaus valios, pasiryžimo išgyventi ir gebėjimo mylėti bet kokiomis aplinkybėmis liudijimas.
Ji buvo narsiausias mano pažinotas žmogus.
Laleʼas Sokolovas

Heather Morris (Hetera Moris, gim. Naujojoje Zelandijoje) – kino scenarijų kūrėja, rašytoja. 2003-iaisiais ji buvo supažindinta su senyvu ponu, kuris, „galimas daiktas, turi istoriją, kurią verta papasakoti“. Diena, kai Heather susitiko su Laleʼu Sokolovu, pakeitė jų abiejų gyvenimą. Jųdviejų draugystei išaugus, Laleʼas jai patikėjo slapčiausias savo gyvenimo per Holokaustą patirtis. Taip gimė Laleʼo Sokolovo liudijimu paremtas autorės debiutinis romanas Aušvico tatuiruotojas, kuris pasaulyje parduotas beveik 4,5 milijono egzempliorių tiražu, ir romano tęsinys Cilkos kelias. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 31)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nereali knyga, autorė labai įsigilinus į tuos laikus.
 2. 100%
  Daug geresne uz Ausvico tatuiruotoja, tureti tiek gerio savo sirdyje po visu isgyvenimu reikia daug stiprybes. Sita mergaite ir mane padare truputy geresne .
 3. 100%
  Knyga patiko skaitėsi visai idomiai, tik ši knyga labiau romanas truputi paremtas Cilkos Klein istorija, daug dalykų buvo tiesiog pagražinti. Knygos herojė pagal mane per daug buvo pavaizduota didvyriškai, kas privertė labiau suabejoti knygos istorijos tikrove. Pirmoji knyga patiko labiau
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...