25%
25%

Da Vinčio kodas

ISBN kodas: 9789955134626, EAN kodas: 9789955134626

The Da Vinci Code

Dan Brown

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 45)
Nominuota!

SKU: 000000000002157698, EAN kodas: 9789955134626, ISBN kodas: 9789955134626, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 544, Leidimo metai: 2014-07-01, Formatas: 18,7x12,4x3,3, Knygyne: 9.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Indrė Žakevičienė

Ypatinga kaina 6,97 € Knygyne 9,29 €

Sutaupote 2,32 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Leonardas da Vinčis savo paveiksluose paslėpė įmantrių simbolių
Desperatiškos lenktynės per garsias Europos bažnyčias ir pilis
Pagaliau atskleista... sukrečianti ištisus amžius slėpta tiesa.

Viešėdamas Paryžiuje simbolių tyrinėtojas Robertas Lengdonas iš Harvardo universiteto sulaukia netikėto naktinio skambučio. Muziejuje nužudytas pagyvenęs Luvro kuratorius, o šalia jo kūno rastas keistas šifras. Lengdonas ir talentinga kriptologė Sofi Nevė sprendžia painias mįsles; juos pribloškia Da Vinčio darbuose atrastos paslėptos užuominos, kurias mato visi, tačiau jų prasmę tapytojas sumaniai įslaptino.

Uždanga tarsi pakyla Lengdonui atskleidus neabejotiną tiesą – velionis kuratorius buvo "Siono vienuolyno" brolijos narys; tai slapta draugija, kuriai kadaise priklausė seras Izaokas Niutonas, Botičelis, Viktoras Hugo ir Da Vinčis. Lengdonas nujaučia, kad jie gali atskleisti kvapą gniaužiančią istorinę paslaptį, apie kurią jau seniai sklando gandai, tik, deja, ji kelia didžiulį pavojų. Jeigu jiems nepavyks iššifruoti painios mįslės, slaptosios draugijos sensacinga senoji tiesa bus amžinai prarasta.

Garsusis D. Browno romanas, sulaukęs didžiulio dėmesio visame pasaulyje, savo tematika ir įdomybių gausa vienus pakeri, kitus apstulbina, bet abejingų nepalieka.


Atsiliepimai

Tarptautinis persekiojimas... ieškojimas... kodai koduose. Šis Deno Brauno romanas – tikra proto mankšta... ir jau niekada požiūris į "Paskutinę vakarienę" nebus toks pats kaip anksčiau.
* The Christian Science Monitor

"Da Vinčio kodas" peržengia intelektualaus detektyvo rėmus; tai išties genialu.
* Nelson Demille, New York Times bestselerių autorius

Greitas tempas, pinklus siužetas. Meistriškai parašytas skaitymas, pilnas paslaptingų kodų, anagramų, sudėtingų technologijų, pagoniškų atributų, netikėtų fortūnos pasikeitimų, ilgaamžių sąmokslų, ikikrikščioniškų derlingumo kultų, tamplierių istorijos, gnostikų doktrinų, policininkų korupcijos, brutalių žmogžudysčių, feministinių "teorijų" ir pašėlusių lenktynių per naktinį Paryžių.
* National Catholic Reporter

Kuo daugiau skaičiau, tuo labiau norėjosi. Denas Braunas "Da Vinčio kode" sukūrė nuostabių detalių kupiną pasaulį, kuriuo negali pasisotinti.
* Robert Crais

"Da Vinčio kodas" intriguoja taip, kaip neintriguoja niekas. Puslapis po puslapio jis veda akis atveriančiu keliu. Tiesiog negali paleisti šios knygos iš rankų.
* Vince Flynn

Tobulas trileris... Romanas, kupinas erudicijos ir įtampos. Nuo tada, kai atsirado Haris Poteris, joks autorius taip atvirai nesidžiaugė galimybe vesti skaitytojus kvapą gniaužiančiais nuotykių keliais ir versti juos įveikti kliūtis.
* New York Times

Geriau parašytą trilerį sunku įsivaizduoti.
* Denver Post

Gausybė siužeto posūkių, ir visi labai netikėti, teikiantys malonumą... jei skaitant šį romaną jūsų pulsas nepagreitės, verta nueiti pasitikrinti sveikatą... Didžiulė pramoga – nelyginant steroidų pripumpuotas Umberto Eco romanas.
* San Francisco Chronicle

Kvapą gniaužianti, kantrybę išbandanti, nepaprasto sumanumo kupina pramoga. Brownas nesulėtina galingo savo pasakojimo variklio apsukų, nors greta pateikia tiek įdomios istorinės medžiagos, kad jos pakaktų kelioms daktaro disertacijoms... Aukščiausios kokybės greitas maistas smegenims.
* Chicago Tribune

Didžiuliu greičiu lekiantis trileris, primygtinai skatinantis peržiūrėti du religijos istorijos tūkstantmečius. Sunku atidėti į šalį neperskaičius, neįmanoma pamiršti.“
* Atlanta Journal-Constitution

Šis šedevras turėtų būti privalomas perskaityti visiems. Brownas patvirtina savo – vieno didžiausių trilerio žanro meistrų pasaulyje – reputaciją.
* Library Journal

Skaitykite šią knygą ir pasirenkite įžvalgoms.
* Washington Post Book Worl

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 45)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga.
 2. 100%
  Labai įtraukianti ir įdomi knyga. Labai patiko įsitraukti kartu su veikėjais į mįsles ir jų paieškas.
 3. 100%
  Puiki knyga, įtraukianti ir iki pat paskutinio puslapio nepaleidžianti istorija, mįslės, paslaptys, nuotykiai ir pavojai. Dar viena nepakartojama šio autoriaus knyga, kuri prieš akis atveria ne tik vaizdžiai aprašytas vietas ir miestus, bet ir istorines detales bei įvykius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...