40%
40%

Dabar tau skaudės. Slapti jaunesniojo gydytojo dienoraščiai

This Is Going To Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor

Adam Kay

Vertinimas nėra galimas:
81% of 100
(įvertinimai 17)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002179686, EAN kodas: 9789955138068, ISBN kodas: 9789955138068, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Leidimo metai: 2019-02-12, Formatas: 22x15x2,7, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Paulė Budraitė

Ypatinga kaina 7,98 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 5,31 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sveiki atvykę į 97 valandų darbo savaitę. Sveiki atvykę ten, kur priimami gyvenimo arba mirties nuosprendžiai. Sveiki atvykę, kur siaučia kūno skysčių cunamis. Sveiki atvykę ten, kur mokamas atlyginimas, prilygstantis ligoninės automobilių stovėjimo aikštelės kvadratinio metro įkainiui. Pamojuokite atsisveikindami bičiuliams ir mylimiesiems. Sveiki atvykę į jaunesniojo gydytojo gyvenimą.

Kartais linksma, kartais bauginanti, kartais liūdna knyga pasakoja apie viską, apie ką norėjote sužinoti ir apie ką nenorėjote — gyvenimą ligoninės palatose ir už tų palatų sienų. Beje... taip, gali likti randas.

Apie autorių

Nuo 2004 iki 2010 m. Adamas Kay’us dirbo jaunesniuoju gydytoju; po sukrečiančios patirties gimdykloje jis susimąstė apie savo ateitį. Visos praktikos metu vedė dienoraštį; knygoje „Dabar tau skaudės“ surinktos trumpos istorijos, pasakojančios apie darbą Nacionalinėje sveikatos tarnyboje, užsimenama ir apie dabartinę sistemą ištikusią krizę. Rezultatas — iš pirmų lūpų papasakotas jaunesniojo gydytojo gyvenimas su visais džiaugsmais, skausmais ir pasiaukojimu, su protu nesuvokiama biurokratija; kartu tai meilės laiškas tiems, kurių rankose bet kurią akimirką gali atsidurti mūsų gyvenimas.

Atsiliepimai

Nesu gydytojas, bet šią knygą prirašyčiau kiekvienam.
* Jonathan Ross

Kadangi esu hipochondrikas, nerimavau prieš pradėdamas skaityti Adamo Kay’aus knygą. Laimei, knyga neįtikėtinai juokinga — tiesą sakant, tokia juokinga, kad nuo juoko gavau išvaržą.
* Joe Lycett

Nešvankiai juokingas, kandus ir žavingai baisus pasakojimas apie tai, kaip žmogus buvo suplėšytas į gabalus ir išspjautas keistai mylimos, bet nemandagios pabaisos, vardu Nacionalinė sveikatos tarnyba.
* Milton Jones

Kokia juokinga, kraupi ir kviečianti susimąstyti knyga. Žavėjo kiekviena eilutė.
* Jill Mansell
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Viskas kas susiję su medicina būna įdomu. Istorijos pateiktos trumpai, bet nenuobodžiai. Labai patiko.
 2. 100%
  Knyga labai patiko, bendram išprusimui apie gydytojo darbą rekomenduoju paskaityti. Labai geras daktaro humoro jausmas ir požiūris į pacientą.
 3. 100%
  Manau, pats autorius pasako, kodėl vertėtų perskaityti šią knygą .„Vis dėlto ne man kalbėti, kaip įveikti sielvartą; ši knyga ne apie tai.Kalbu apie vieno gydytojo patirtis, pateikiu asmenines įžvalgas, atveriančias, ką iš tikrųjų reiškia būti gydytoju.“ Jau pirmuose puslapiuose sužinai, kad autorius augo žydų šeimoje, tėtis buvo gydytojas, o „puikus gydytojas privalo turėti didžiulę širdį ir gerokai paplatintą aortą, per kurią galėtų pumpuoti užuojautos ir žmogiško gerumo“. „Mūsų mokytojai paliko kraupią spragą - neišmokė kalbėtis su gedinčiomis poromis.“ Įdomu skaityti, nes terminai paaiškinti, kartais vaizduojami protu nesuvokiami atvejai, ironija, jumoras ... „O, Dieve! - sušunku.- Mirė Maiklas Džeksonas! Viena seselė atsidūsta ir atsistoja. „Kuri palata?“ Ši knyga verčia kitaip pažiūrėti į mediką ne tik kaip gydytoją, bet ir žmogų. „Nepamirškite, kad jie padaro tai, kas dažnai būna neįmanoma, atiduodami visas savo jėgas. Jums gulint ligoninėje ir dejuojant iš skausmo, jiems gali skaudėti daug labiau.“ Įdomi knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...