Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23 cm
14.3 cm

Daktaras Miegas

Doctor Sleep

Stephen King

Iš anglų k. vertė Valdas Petrauskas,

544 p., minkštas virš.,

23x14,3x3,4 cm,

Alma littera, 2015,

ISBN 9786090120095,

Prekės kodas 9786090120095.

Klubo kaina:
13,86
Knygyne:
15,75
Sutaupote:
1,89  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Aušra
 
Knyga, sudominanti ir įtraukianti nuo pirmų eilučių, pasirodė net įdomesnė už "Švytėjimą". Daugiau psichologinės įtampos, mistikos.
Jolita
 
Ši knyga yra "Švytėjimo" tęsinys,man įdomesnė, daugiau veiksmo, dialogų...

Apie knygą

Stepheno Kingo „Švytėjimo“ tęsinys!

Denis Toransas, tas pats aštuonmetis berniukas, iš garsiojo „Švytėjimo“, apdovanotas ypatinga dovana, dabar jau vidutinio amžiaus slaugos namų darbuotojas. Kelis dešimtmečius plaukęs pasroviui, jis beviltiškai stengiasi nusikratyti polinkio į depresiją ir alkoholizmą. Tik per laimingą atsitiktinumą jam pavyksta įsidarbinti vienuose slaugos namuose, kur savo gebėjimais jis gali palengvinti nepagydomų ligonių kelionę anapus.

Denis nieko nežino apie grynuolius, gaują parazitų, besibastančią Amerikos greitkeliais. Iš pažiūros tai padorūs vidurinės klasės atstovai, neišlipantys iš savo kemperių. Jie klajoja manydamiesi grobio – ieškodami vaikų, turinčių „švytėjimo“ dovaną.

Dvylikametę Abrą Stoun su kaip reta skaisčiu švytėjimu nusižiūrėjo grynuolių vadeiva. Denis pasiryžęs gelbėti Abrą iš gaujos nagų, tačiau mergaitės švytėjimas pažadina ir jo paties demonus...

„Daktaras Miegas“ nėra tik „Švytėjimo“ tęsinys. Stulbinantis Stephen King romanas prikausto dėmesį nuo pat pirmų eilučių, išlaikydamas psichologinę įtampą. Šioje knygoje išryškėja antgamtinis gebėjimas, kadaise sužadinęs susidomėjimą jaunuoju Deniu, ir atskleidžiama pribloškianti jo istorijos atomazga.

Stephenas Kingas — pasaulyje plačiai žinomų bestselerių ir „Švytėjimo“ autorius. Pagal jo paskutinius kūrinius, tarp kurių ir „Daktaras Miegas“, statomi serialai. Jo romanai New York Times knygų apžvalgoje vadinami vienais perkamiausių, taip pat pelnę Los Angeles Times trilerio premijas, Tarptautinės trilerių rašytojų asociacijos skiriamą Geriausios knygos premiją. S. Kingas Nacionalinio knygų fondo apdovanotas medaliu už nepaprastą indėlį į Amerikos literatūrą.

Goodreads CHOICE AWARDS 2013 išrinkta metų geriausia siaubo knyga.
2014 metais pelnė Bram Stoker Award už metų siaubo romaną.

 

Komentaras