Daktaras Miegas

ISBN kodas: 9786090120095, EAN kodas: 9786090120095

Doctor Sleep

Stephen King

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 27)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090120095, ISBN kodas: 9786090120095, SKU: 000000000001110075, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 544, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-07-24, Formatas: 23x14,3x3,4, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Valdas Petrauskas

Ypatinga kaina
13,93 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Stepheno Kingo „Švytėjimo“ tęsinys!

Denis Toransas, tas pats aštuonmetis berniukas, iš garsiojo „Švytėjimo“, apdovanotas ypatinga dovana, dabar jau vidutinio amžiaus slaugos namų darbuotojas. Kelis dešimtmečius plaukęs pasroviui, jis beviltiškai stengiasi nusikratyti polinkio į depresiją ir alkoholizmą. Tik per laimingą atsitiktinumą jam pavyksta įsidarbinti vienuose slaugos namuose, kur savo gebėjimais jis gali palengvinti nepagydomų ligonių kelionę anapus.

Denis nieko nežino apie grynuolius, gaują parazitų, besibastančią Amerikos greitkeliais. Iš pažiūros tai padorūs vidurinės klasės atstovai, neišlipantys iš savo kemperių. Jie klajoja manydamiesi grobio – ieškodami vaikų, turinčių „švytėjimo“ dovaną.

Dvylikametę Abrą Stoun su kaip reta skaisčiu švytėjimu nusižiūrėjo grynuolių vadeiva. Denis pasiryžęs gelbėti Abrą iš gaujos nagų, tačiau mergaitės švytėjimas pažadina ir jo paties demonus...

„Daktaras Miegas“ nėra tik „Švytėjimo“ tęsinys. Stulbinantis Stephen King romanas prikausto dėmesį nuo pat pirmų eilučių, išlaikydamas psichologinę įtampą. Šioje knygoje išryškėja antgamtinis gebėjimas, kadaise sužadinęs susidomėjimą jaunuoju Deniu, ir atskleidžiama pribloškianti jo istorijos atomazga.

Stephenas Kingas — pasaulyje plačiai žinomų bestselerių ir „Švytėjimo“ autorius. Pagal jo paskutinius kūrinius, tarp kurių ir „Daktaras Miegas“, statomi serialai. Jo romanai New York Times knygų apžvalgoje vadinami vienais perkamiausių, taip pat pelnę Los Angeles Times trilerio premijas, Tarptautinės trilerių rašytojų asociacijos skiriamą Geriausios knygos premiją. S. Kingas Nacionalinio knygų fondo apdovanotas medaliu už nepaprastą indėlį į Amerikos literatūrą. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man ši istorija buvo įdomesnė už pirmąją.
 2. 100%
  Patiko. Labai skoninga mistikos ir tikrovės kokteilis
 3. 100%
  Tiesiog plaukia beskaitant. Toks lengvas pseudo siaubo ir fantastikos derinys. Labai rekomenduoju, tai ne tas etatinis siaubas, tai tiesiog pasivaikščiojimas apšviestam parke :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...