20%
20%

Dangui besiveržiant į žemę. Kaip gyventi stebuklų kupiną gyvenimą

WHEN HEAVEN INVADES EARTH. A Practical Guide to a Life of Miracles

Bill Johnson

EAN kodas: 9786099576510, ISBN kodas: 9786099576510, SKU: 000000000002170402, Puslapių skaičius: 232, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-06-01, Formatas: 21x14x1,8, Knygyne: 14.69, Leidykla: Upė, VŠĮ , Vertėjas: Augustė Žebuolytė

Ypatinga kaina 11,75 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 2,94 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Jums lemta nugyventi antgamtišką krikščionišką gyvenimą!
Žmonijai žūtbūtinai reikia to, ką turi kiekvienas iš aukšto gimęs tikintysis – antgamtiškos Jėzaus Kristaus jėgos. Per ilgai buvo manoma, kad Dievo Karalystė yra tai, kas dar tik ateis, bet ji jau čia – gyva kiekviename tikinčiajame.
Pastorius Bilas Džonsonas (Bill Johnson) visus krikščionis kviečia suvokti savo ypatingą tapatumą – būti žmonėmis, pripildytais Šventosios Dvasios ir įgalintais nešti į šią žemę Dievo Karalystę – tokią, kokia ji danguje. Tikrasis krikščionio tapatumas atspindi gyvenimo būdą, kai antgamtiniai dalykai tampa kasdienybe, stebuklai norma, o ne išimtis.

Ši knyga Jums padės:
• suvokti savo, kaip Dievo Karalystės piliečio, tapatumą;
• naudotis savo, kaip Dievo vaiko, įgaliojimais;
• patirti savo paveldėjimą – kai stebuklai tampa įprasta krikščionio gyvenimo dalimi.

Pasiruoškite patirti antgamtinį gyvenimą, kurį nugyventi Jums skyrė Dievas!

BILAS DŽONSONAS – penktos kartos pastorius, turintis turtingą Šventosios Dvasios palikimą. Bilas kartu su žmona tarnauja daugeliui augančių bažnyčių, kurios bendradarbiauja vykstant dvasiniams prabudimams ir tarnauja vesdamos tautas pas Dievą. Šis lyderių tinklas peržengia denominacijų ribas ir statydina santykius, padedančius bažnyčių vadovams išlikti tyriems ir neapleisti Dievo jėgos. Bilas ir Brenda (Beni) Džonsonai yra Betelio bažnyčios Redinge, Kalifornijoje, vyresnieji pastoriai. Visi trys jųdviejų vaikai ir jų antrosios pusės taip pat visą savo laiką skiria tarnystei. Bilas ir Brenda turi 9 vaikaičius.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...