Darbo knyga NAKTIES PUOKŠTĖ

Nėra Autoriaus

EAN kodas: 4771275491690, ISBN kodas: 4771275491690, SKU: 000000000005168291, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2016-11-21, Viršelio tipas: Kita, Formatas: 21x14,5x2,2, Leidykla: S. Jokužio leidykla - spaustuvė, IĮ

24,99 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Daugiau nekvaršinkite sau galvos užkimšdami mintis dalykais, kurių jokiu būdu negalima pamiršti. Susirašykite juos ir pamirškite, nauja darbo knyga juos prisimins už jus!

Knygoje galėsite pasižymėti svarbiausius dienos, savaitės, mėnesio ar net metų darbus ir įvykius, susirašyti kilusias mintis ir idėjas. Darbo knyga padės nepamiršti artimųjų, draugų ir kolegų gimtadienių bei kitų jums svarbių švenčių ir minėtinų dienų.

Kiekvieną žmogų lydi sėkmė tada, kai jis gerbia savo bei kitų žmonių ir, žinoma, planuoja laiką, o užmiršti artimųjų gimimo dienų, kitų jums ir jūsų mylimiesiems reikšmingų dienų ar įvykių tiesiog negalima. Štai kodėl darbo knygą būtina ne tik turėti, bet ir kasdien nešiotis su savimi. Baigiantis metams galėsite grįžti į prabėgusias dienas versdami puslapius atgal ir prisiminti, kiek daug nuveikėte, kiek daug gražių akimirkų išgyvenote, sykiu galėsite priminti sau, kiek daug jų dar laukia ateityje!
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...