20%
20%

Debesų atlasas

CLOUD ATLAS

David Mitchell

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 24)
Nominuota!

EAN kodas: 9786094660269, ISBN kodas: 9786094660269, SKU: 000000000002157110, Puslapių skaičius: 584, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2014-05-12, Formatas: 22,3x15,6x4,6, Knygyne: 9.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Laimantas Jonušys

Ypatinga kaina 7,99 €
Knygyne 9,99 €

Sutaupote 2,00 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Romane susipina šešios istorijos, apimančios laikotarpį nuo XIX a. iki tolimos ateities, tam tikra prasme – gyvenimo „po pasaulio pabaigos“. Kiekviena istorija yra susijusi su einančia po jos: naivus notaras, plaukiantis laivu per Ramųjį vandenyną, įžūlus ir genialus tarpukario kompozitorius, žurnalistė, tirianti korupciją atominėje elektrinėje, godus leidėjas, bėgantis nuo persekiotojų, maištinga ateities klonė, pasitinkanti savo tragišką likimą ten, kur kadaise buvo Korėja, ir vienas iš saujelės išlikusių po visuotinės katastrofos žmonių po daugelio tūkstančių metų dabartinėje Havajų teritorijoje… Visų jų likimai susipina. Visų istorijos nutrūksta įdomiausioje vietoje – tam, kad vėl prasitęstų, tik kita tvarka.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 24)
TOP komentarai
 1. 100%
  Skaitėsi labai sunkiai, tačiau istorija verta vargo.
 2. 100%
  Ilgai šitas storas džiaugsmas gulėjo lentynoje. Buvau kiek nubaidyta filmo trailer'io, galvojau sunkiai skaitysis, tam reikia visiškai ramaus laiko, kad suprasti, o ne pralėkti pro puslapius. Tačiau visiškai ne. Viskas susiskaitė taip skaniai, keli gyvenimai pasakojami skirtingais laikmečiais, kartu susiję ir kartu tokie atskirti, jog gali skaityti kaip atskirą mini knygą. Baigus vieno gyvenimo istoriją, greitai įtraukdavo kita. Nuostabus rašytojo darbas, detalės, mintys bei rašymo stilius, kiekvienam gyvenimui jis buvo savitas. Taip, taip, taip, dabar beliko pasižiūrėti ir patį filmą.
 3. 100%
  Kažkas nuostabaus. Aplodismentai autoriui ir vertėjui!
  Prieš paimdama šį kūrinį skaičiau daug atsiliepimų, kad tai labai sudėtinga ar sunkiai skaitoma knyga, tad ne kartą atidėliojau. Tiesa, kad tai nėra vienas tų laisvalaikio skaitinėlių, bet tikrai ne sunki knyga. Viskas ko prireikė, tai paprasčiausio susikaupimo, kad prieš mane atsivertų minčių liūtis.

  Knyga sudaryta iš šešių istorijų, kurios, viena su kita, turi tam tikras sąsajas. Kiekviena istorija vyksta skirtingu laikotarpiu ( nuo praeities iki tolimos ateities) ir yra vartai iš vienos istorijos į kitą. Labai nuosekli, bei labai svari knyga. Kiekvienas sakinys yra savo vietoje, nepastebėjau jokių tempimų ar paskubėjimų, nieko, kas būtų nereikalinga. Labiausiai sužavėjo ir nustebino autoriaus įžvalgos ir jų pateikimas. Skaitant sunku patikėti, kad čia vieno žmogaus parašyta knyga, bet džiugina žinojimas, kad egzistuoja tokio plataus mąstymo asmuo.

  Tai knyga keliaujanti prie favoritų, kuri bus dar ne kartą atversta.
  Nerekomenduočiau tiems, kurie ieško lengvo skaitalo laiko prastūmimui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...