IŠPARDAVIMAS

Deglas naktyje. Antra "Žarija pelenuose" knyga

ISBN kodas: 9786090127193, EAN kodas: 9786090127193

A Torch against the Night (An Ember in the Ashes #2)

Sabaa Tahir

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 74)

EAN kodas: 9786090127193, ISBN kodas: 9786090127193, SKU: 000000000001110895, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 472, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-02-20, Formatas: 21,30x14,30x1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vytautas Petrukaitis

Ypatinga kaina
6,40 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Laja ir Elijas veržiasi iš apsupties. Jie paspruko nuo Komendantės, bet ar pavyks išsisukti nuo mirties? 

Tai neįmanoma – Elijas apnuodytas ir merdi. Jis tai su Laja, tai dvasių pasaulyje, kuriame kai kas jo jau laukia. Karys supranta, kad turi labai nedaug laiko padėti Lajai išvaduoti brolį iš Kaufo – kalėjimo, kurį akylai saugo sadistas viršininkas. Pavojų kupinoje kelionėje skleidžiasi jausmai: Laja ne tik drąsi, bet ir rūpestinga kario slaugytoja, o Elijas nori apsaugoti merginą nuo jos laukiančio sielvarto. Prie jų prisijungia Kinanas, tad Laja atsiduria tarp dviejų jai neabejingų vaikinų, o tai kelia jausmų sumaištį ir apsunkina kelionę. Elijui atsiskyrus nuo grupelės, Laja dar kartą patikrina savo jausmus.

 

„Dar daugiau įtampos nei pirmoje knygoje – tai jaudina.Publishers Weekly

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 74)
TOP komentarai
 1. 100%
  Norėčiau, kad išverstų likusias dvi serijos dalis, nes ji tikrai išskirtinė ir įdomi. Aišku galėčiau pamėginti perskaityti jas ir kita pavyzdžiui anglų kalba, bet tai būtų ne tas pats. Kai skaitai kita kalba, tai gali suprasti žodžius, bet jie nesukelia tokių stiprių jausmų kaip sukeltų gimtąją kalba perskaityti žodžiai. Bent jau tokia mano nuomonė.
 2. 100%
  Nepaisydamas kitų žmonių verkšlenimo prieš mėnesį nusipirkau abi dalis ir jau įpusėjau antrą dalį. Labai įdomios ir nesigailiu, kad nupirkau nebaigtą knygų seriją. Nes nusipirkau ir abi ,,Užkerėto dvaro" dalis, kurios labai patiko. Tačiau nors šios serijos ir įdomios, su kitais nesutinku. Gaila, kad nebus išverstos kitos dalys, bet čia nėra nieko baisaus, kad neišleis kitų dalių. Juk ir taip aišku, kad jei kitų dalių neišleis, vadinasi knygos Lietuvoje nepopuliarios ir neperkamos ir leidyklai neapsimoka leisti knygų, kurios nėra populiarios. Reikia susitaikyti ir gyventi toliau. O tie, kurie liūdi, tėra kvailiai-juk galima rasti ir kitų knygų skaityti, o ne žliumbti dėl to, kad šios serijos kitų dalių neišleis.

  Dar kartą-nesigailiu išleidęs pinigų šiai ir Užkerėto dvaro nebaigtoms serijoms. Ir nereikia verkšlenti-galima rasti kitų puikių knygų
 3. 100%
  Puiki knyga, antroje dalyje galima skaityti nebe pora o iš kelių veikėjų pusių. Netikėti vingiai , ir tai dar ne pabaiga. Viliuosi išvysti 3 dalį Lietuvoje :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...